مهدی-نژاد
۱۵:۵۲ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۱

امام جمعه ی خور:

حضور پرشور در انتخابات باعث اقتدار نظام اسلامی است

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد گفت: انتخابات آینده هر قدر با شکوه و سلامت و امنیت برگزار شود باعث اقتدار نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.

به گزارش صاحب نیوز؛امام جمعه خور در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب در دیدار فرماندهان ارتش گفت: انتخابات آینده هر قدر با شکوه و سلامت و امنیت برگزار شود باعث اقتدار نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد افزود: دشمنان همواره دنبال تخریب و به انحراف کشاندن انتخابات را دارند و ملت ایران نشان می دهند با شرکت حداکثری در این انتخابات کشور را از شرّ دشمنان مصون نگه می دارند.

وی با اشاره به اهمیت حضور مردم در صحنه گفت: هر قدر مشارکت مردم در امور کشور بیشتر باشد ضریب امنیت بالاتر خواهد رفت.

خطیب جمعه خور با انتقاد از رفتار برخی مسئولان گفت: اگر مسئولان از اخم و تهدید دشمن بترسند جای نفوذ را برای او باز کرده اند.

وی افزود: مسئولان ترس خود از دشمن را به حساب مردم نگذارند، دشمن در مقابل نظامی که به مردم خود متکی است هیچ غلطی نمی تواند بکند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد خاطر نشان کرد: ترس از دشمن اول بدبختی است، اگر مسئولی از تهدید دشمن به ترس می افتد لیاقت این مسئولیت را ندارد.

وی امنیت کشور را مدیون شجاعت و رشادت های شهدا دانست و افزود: ما رئیس جمهوری می خواهیم که شجاع باشد و از چنگ و دندان دشمن نترسد.

امام جمعه خور با اشاره به رعایت نشدن خطوط قرمز در مذاکرات هسته ای گفت: رعایت خطوط قرمز مشخص شده از طرف رهبر انقلاب حق مردم بود که توسط مذاکره کنندگان پایمال شد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با انتقاد از واردات بی رویه کالا افزود: واردات کالایی که در داخل کشور تولید می شود باعث توقف تولید داخلی و بیکار شدن جوانان این مرز و بوم شده است.

وی با اشاره به فرارسیدن سالروز انقلاب فرهنگی گفت: شورای انقلاب فرهنگی باید بیشتر در زمینه فرهنگ تلاش کند، درس هایی که آموزش انقلابی و جهادی بودن می دادند از کتب درسی حذف شده است و این نشان از کم کاری این شورا است.

امام جمعه خور در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران، آن را از نهاد های مهم و موثر در فعالیت های فرهنگی، نظامی و اقتصادی دانست.

انتهای پیام/سفیرخور