243900
۱۱:۲۹ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۸

مدیر کمیته امداد آران و بیدگل:

آمادگی کمیته امداد آران و بیدگل برای جذب کمک‌های مردم/ ۸۰۰ سبد کالا بین نیازمندان توزیع شد

اصغر خادم گفت: خیران و نیکوکاران شهرستان در یک سال گذشته سه میلیارد و ۳۳۶ میلیون ریال به‌ صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام و مشمولان طرح محسنین کمیته امداد آران و بیدگل یاری رسانده اند.

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیر کمیته امداد آران و بیدگل صبح امروز در گفتگویی با اشاره به فعالیت این نهاد در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: بیش از ۸۰۰ سبد کالایی در هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان توزیع شد.

اصغر خادم ارزش ریالی هر سبد کالایی را ۴۰۰ هزار ریال عنوان کرد و افزود: این سبدهای کالایی که از محل مساعدت خیران و کمک های مردم شهرستان تهیه شده بود، به منظور اجرای برنامه‌های حمایتی ویژه ماه مبارک رمضان صورت گرفته است.

وی با بیان این که ۸۶ یتیم مشمول طرح اکرام و ۱۰۴ فرزند در طرح محسنین شهرستان از کمک ‌های مادی و معنوی حامیان بهره‌ مند می ‌شوند اضافه کرد: خیران و نیکوکاران شهرستان در یک سال گذشته سه میلیارد و ۳۳۶ میلیون ریال به‌ صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام و مشمولان طرح محسنین کمیته امداد آران و بیدگل یاری رسانده اند.

مدیر کمیته امداد آران و بیدگل تعداد خانواده های تحت حمایت در این شهرستان را بیش از دو هزار خانوار اعلام کرد و گفت: ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و ایجاد زمینه برای جلب حمایت و مساعدت خیران، بخشی از اهداف این نهاد بوده است.

خادم حامیان را بازوان کمیته امداد در یاری‌ رساندن به نیازمندان تحت حمایت دانست و خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان در ایام مختلف سال آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران برای کمک رسانی به محرومان و نیازمندان شهرستان است.

انتهای پیام/ خطب شکن/ گ.ف