عکس فریدن
۱۲:۴۸ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۸

رئیس اداره اوقاف شهرستان فریدن خبرداد؛

حضور بیش از ۷هزار نفر در مراسم لیالی قدر بقاع متبرکه فریدن

حجت الاسلام نصیر الاسلامی گفت: بیش از هفت هزار نفر در ویژه برنامه های شب های پرفضیلت قدر در جوار حرم مطهر امامزادگان جلیل القدر شهرستان فریدن شرکت کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن در گفت و گویی اظهار کرد: به منظور اجرای طرح ضیافت الهی و همزمان با فرا رسیدن شب های پر فضیلت قدر و به مناسبت شهادت امیر المومنین حضرت علی(ع) بقاع متبرکه شهرستان فریدن سیاه پوش شده و ویژه برنامه های متعددی نیز در جوار حرم مطهر پنج امامزاده شاخص این شهرستان برپا شد که هفت هزار نفر از مردم روزه دار و مومن شهرستان در این مراسم ها شرکت کردند.

حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلامی ادامه داد: حجت الاسلام و المسلمین کریمی در مراسم شب های قدر در جوار حرم مطهر عبدالله(ع) رزوه به ایراد سخن پرداخت و حجت الاسلام و المسلمین احمدی نیز در جوار حرم مطهر امامزاده سلطان سید محمد(ع) روستای ننادگان ایراد سخنرانی کرد و در جوار حرم مطهر عبدالله و ابراهیم(ع) دامنه نیز حجت الاسلام و المسلمین حمید داودوندی به قرائت دعای پرفیض سمات پرداخت و حجت الاسلام و المسلمین کرمانی نیز سخنرانی کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن افزود: نماز سیاسی عبادی نمازجمعه نیز در سالروز شهادت حضرت علی(ع) در جوار حرم مطهر امامزاده عبدالله و ابراهیم(ع) دامنه با حضور خیل عظیم مردم مومن و روزه دار شهرستان دامنه و به امامت امام جمعه این شهر حجت الاسلام و المسلمین صابری برپاشد.

حجت الاسلام نصیر الاسلامی تاکید کرد: همچنین در این نشست روش های مختلف جهت ترویج فرهنگ و سنت حسنه وقف نیز مورد ارزیابی قرار گرفته شد.

انتهای پیام/ ت.ت