photo_2016-06-10_21-28-22
۱۳:۱۹ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

نماینده مردم اردستان در مجلس:

رکود و بیکاری در کشور نگران کننده و آزار دهنده است

حجت الاسلام طباطبایی نژاد با بیان اینکه بحث رکود و اشتغال در سطح کشور نگران کننده است، تصریح کرد: رکودی هم که موجب بیکاری قشر جوان شده آزار دهنده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی اظهار کرد: کارهایی که رئیس جمهور گفته اند باید بشود مقام معظم رهبری به صراحت خطاب این صحبت ها را شخص رئیس جمهور دانسته و در حال حاضر فرمانده اجرایی کشور در بحث مطالبه های مردم شخص رئیس جمهور است.

حجت الاسلام سیدصادق طباطبایی نژاد گفت: وعده هایی که رئیس جمهور در دوره قبل و همچنین در این دوره داده باید به انجام برساند البته با توجه به اینکه مشکلات زیاد است همه باید کمک کنند.

وی افزود: مسائل بانکها اذیت کننده شده و همچنین موسسه هایی که تاسیس شده و با دریافت مبالغی از مردم برایشان سد قانونی اجرا می شود که بهتر است از اول جلوی فعالیت آنها گرفته شود.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه بحث رکود و اشتغال در سطح کشور نگران کننده است، تصریح کرد: رکودی که موجب بیکاری قشر جوان شده آزر دهنده است.

نماینده اردستان در خانه ملت با بیان این جمله که البته ما توفیقات نظام اسلامی را می خواهیم که امروز مجری آن دولت دوازدهم است، تصریح کرد: دولت را باید کمک کرد ولی که تحرک در دولت دوازدهم باید بیشتر از قبل شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مخالف با کارهای کارشناسی نیستم اما در دولت یازدهم بیش از اینکه تحرک و اجرا در کار باشد بیشتر مسائل کارشناسی و گفت و گو کردن در کار بوده و جهت حرمت دولت درجامعه به جوان گرایی نبوده است.

وی خاطرنشان کرد: هر مطلبی را باید در جای خودش تعریف کرد یک جا باید تصمیم گرفت و جایی دیگر باید حرکت کرد جایی دیگر باید کار را از رکود خارج کرد و به تحرک وا داشت و یک مقدار باید در میدان تصمیم گرفت.

طباطبایی نژاد با بیان این جمله که دولت یازدهم تحرکش کم بود و در استان اصفهان و شهرستان ما هم این مهم به چشم می خورد، افزود: ریسک پذیری رد دولت های قبلی زیاد بود که از حد متعادل خود کارها را خارج می کرد ولی در دولت یازدهم عدم ریسک پذیری خیلی بالا بود که این رکود دامن گیر جامعه می شد.

نماینده اردستان بیان کرد: کسی که به میدان عمل می آید باید هم نگاهش عاقلانه، محتاطانه و کارشناسانه و هم اهل ریسک پذیری باشد و اگر بخواهند کارها را به کارشناسان ارجاع دهند این کارها به رکود کشیده می شود و تاثیرش در همه اقشار جامعه دیده می شود.

انتهای پیام/صبح اردستان/ گ.ف