photo_2017-06-19_15-21-46
۱۵:۲۸ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد:

فعالیت بانک مهر اقتصاد به صورت مستقل ادامه می یابد

ایمانی گفت: موضوع ادغام این بانک با موسسات کوثر و ثامن شایعه بوده و روند فعالیت های بانک مهر اقتصاد به صورت مستقل ادامه می یابد.

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیر عامل بانک مهر اقتصاد گفت: موضوع ادغام این بانک با موسسات کوثر و ثامن شایعه بوده و روند فعالیت های بانک مهر اقتصاد به صورت مستقل ادامه می یابد.

سید ضیاء ایمانی در این رابطه اظهار کرد: در چند روز گذشته بروز شایعاتی در خصوص ادغام بانک مهر اقتصاد با موسسات اعتباری کوثر و ثامن در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی، موجب ایجاد نگرانی در میان مشتریان بانک شده که با اطلاع رسانی مدیران این موسسات و تاکید بر حفظ استقلال بانک مهر اقتصاد، جای هیچگونه نگرانی نیست و این بانک مستقل و با قدرت روند فعالیت های خود را ادامه می دهد.

وی افزود: با توجه به مشخص شدن کذب بودن اخبارِ منتشر شده، به مشتریان و سپرده گذاران محترم بانک مهر اقتصاد اطمینان می دهیم که این قبیل اخبار هیچ خللی در روند فعالیت های بانک  بوجود نمی آورد و این بانک با حفظ استقلال و هویت حقوقی خود بیش از پیش در خدمت آحاد هم میهنان گرامی خواهد بود.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد خاطر نشان کرد: بانک مهر اقتصاد با بیش از 24 سال سابقه فعالیت در عرصه پولی و مالی کشور با 730 شعبه و بالغ بر 12 میلیون سپرده گذار بر اساس رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی در جایگاه سوم بانک های خصوصی کشور قرار دارد.

ایمانی تصریح کرد: بانک مهر اقتصاد با اعتماد عمومی مردم و در اختیار داشتن منابع قابل توجه توانسته است گام های بزرگی در زمینه تولید و اشتغال کشور بردارد که پرداخت 188 هزار میلیارد ریال تسهیلات به عموم هموطنان عزیز در سال گذشته، گواهی بر قابلیت های عظیم مجموعه مهر است.

انتهای پیام/د