858
۱۲:۴۱ - پنجشنبه ۱۳۹۲/۰۳/۹

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان:

فرهنگی هنری مساجد در خلق حماسه سیاسی نقشی بزرگ ایفا می کنند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با اشاره به توانایی های کانونهای فرهنگی و هنری مساجد، گفت: این کانونها در خلق حماسه سیاسی نقش بزرگی ایفا می کنند.

به گزارش صاحب نیوز حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی عصر روز گذشته اختتامیه جشنواره وبلاگنویسی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد و افتتاحیه طرح آسمانی ها که در مجمتعع فرشچیان اصفهان برگزار شد، گفت:  به برکت هدایت های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز نظام اسلامی در جایگاه بسیار بالایی در جهان قرار گرفته است.

وی با اشاره به حضور اقشار مردم در دفاع مقدس و تلاش برای دفاع انقلاب اسلامی، ادامه داد: تا وقتی حماسه خلق کنند حرکت ما رو به جلو و همراه پیشرفت خواهد بود و با متوقف شدن این مسیر حرکت ما متوقف می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با اشاره به حساسیت زمانی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، افزود: باید برای  خلق حماسه سیاسی در 24خرداد امسال توان تمام خود را به کار گیریم و حماسه ای بزرگ از جنس حماسه 9دی و 22 بهمن سال گذشته خلق کنیم.

وی تصریح کرد: خلق حماسه سیاسی متضمن حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوقهای رای و همچنین انتخابی اصلح بر اساس معیارهای معرفی شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام قطبی گفت: امروز دشمن با بهره گیری از رسانه های مختلف در صدد تخریب نظام جمهوری اسلامی و متزلزل کردن نظام اسلامی است.

وی ادامه داد: کانونهای فرهنگی و هنری مساجد به عنوان سرسلسله حرکت های فرهنگی در جامعه نقش تایین کننده ای در این برهه از زمان دارند و می توانند در افزایش آگاهی و بصیرت بخشی به جامعه موثر باشند.

وی تاکید کرد: بی شک پیروزی در 24خرداد عامل موفقیت در تمامی عرصه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی خواهد شد