ایرج پور دانشگاه پیام نور اردستان
۱۰:۳۵ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

رئیس دانشگاه پیام نور اردستان:

دانشگاه پیام نور اردستان از بهترین امکانات برخوردار است

ایرج پور رئیس دانشگاه پیام نور اردستان گفت: این دانشگاه، در حال حاضر از بهترین و بیشترین امکانات در سطح دانشگاههای استان اصفهان برخوردار است.

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد ابراهیم ایرج پور شامگاه شنبه، در نشست خبری در دانشگاه پیام نور اردستان اظهار کرد: ورود بدون آزمون دانشگاه پیام نور امتیاز بسیار خوبی برای داوطلبان است.

وی گفت: پیام نور اردستان در حال حاضر از بهترین و بیشترین امکانات در سطح دانشگاههای استان اصفهان برخوردار است.

این مسئول اظهار کرد: این دانشگاه در رشته های علوم انسانی، علوم پایه و دو رشته مهندسی ادبیات و جغرافیایی روستایی فعالیت دارد.

ایرج پور با بیان اینکه دانشگاه پیام نور با شعار «منش، آموزش همه جا، همه وقت و در هر مکان» شروع به عدالت آموزش کرده است، تصریح کرد: سعی کرده ایم در زمینه های مختلف کیفیت آموزش را فدای شرایط نکنیم.

رئیس دانشگاه پیام نور اردستان افزود: بعضی از دانشگاهها به هر شکل ممکن و با وعده هایی دانشجو جذب می کنند که در هیچ منطق آموزشی نمی گنجد.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور استانداردهای خود را حفظ کرده است، تصریح کرد: دانشجویی که برای نمره تلاش می کند در آینده هم بر هر صندلی نشست حقوق دیگران را ضایع خواهد کرد.

ایرج پور تاکید کرد: با بررسی های انجام شده توسط وزارت علوم، دانشگاه های پیام نور از بالاترین کیفیت برخوردار بوده و در بررسی کلیه دانشگاه های کشور جزء 10 دانشگاه شاخص بوده و توانسته رتبه هشتم کشوری را نیز به دست آورد.

رئیس دانشگاه پیام نور اردستان با اشاره به این موضوع که پیام نور از چند گزینه برای دادن نمره در نظر گرفته افزود: نمره میان ترم با تحقیقات، تلاشهای دانشجو در طول ترم و نمره پایان ترم که جداگانه دریافت می کند نتیجه نمره های پایانی می شود.

وی با توجه به اینکه ماحصل همه آموزشها باید پژوهش باشد افزود: بیشترین پژوهش در دانشگاه های پیام نور اتفاق می افتد.

ایرج پور خاطر نشان کرد: کمترین هزینه را دانشگاه پیام نور در بین دانشگاه های هزینه ای دارد و از نظر هزینه نسبت به مابقی دانشگاه ها هزینه کمتری دریافت کرده و مزیت دیگر آن مدرک معتبری دارد که در سطح کشور و بین المللی پذیرفته است.

رئیس دانشگاه پیام نور اردستان با اشاره به مسئله امنیت و رفت و آمد دانشجویان گفت: این دانشگاه توانسته مسئله رفت و آمد دانشجویان بومی را برطرف کند.

800 دانشجو در دانشگاه پیام نور اردستان تحصیل می کنند.

انتهای پیام/صبح اردستان/ پ