solemani
۱۱:۳۱ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان:

شهید حُججی گوشه جدیدی از «حماسه عاشورا» را برای جهانیان روشن کرد

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان، با بیان اینکه شهید محسن حججی بارها تلاش کرد که در جبهه های حق حضور یابد، گفت: شهید بزرگوار توانست دو مرحله در جبهه نبرد حق علیه باطل حضور پیدا کند و به شهادتی مانند مولایش حسین (ع) نائل شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز، در مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم محسن حججی، با بیان اینکه این شهید در نیمه ماه ذی القعده با شهادت خود فضای جامعه را عاشورایی کرد، گفت: شهید حججی از دوران نوجوانی با حضور در شجره طیبه بسیج و دوره های جهادی موسسه فرهنگی شهید کاظمی عزیز روحیه پاسداری را از خود نشان داد و توانست مسیر رشد معنوی را به سرعت طی کند.
فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان ادامه داد: شهید حججی در پنج سال گذشته که توفیق حضور در لشکر 8 نجف اشرف را پیدا کرد با روحیه جهادی در لباس پاسداری درخشید.
وی با بیان اینکه این شهید بارها تلاش کرد که در جبهه های حق حضور پیدا کند، گفت: شهید بزرگوار توانست دوبار به جبهه نبرد حق علیه باطل حضور پیدا کند و شهادتی مانند مولایش حسین (ع) نائل شود.
سردار سلیمانی با بیان اینکه این شهید گوشه جدیدی از حماسه عاشورا را برای جهان روشن کرد، گفت: بنده وظیفه دارم شهادت این پاسدار انقلابی و ولایی را به خانواده شهید، مردم شهرستان نجف آباد و فرماندهان گرامی اش تبریک عرض کنم.
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه سردار جعفری با وجود مشغله های فراوان در این مراسم شرکت کردند، عنوان کردند، گفت: سردار در بین مردم ولایتمدار نجف آباد حضور یافتند تا به مردم این شهرستان نسبت به پرورش چنین رزمنده ولایتمداری، تبریک بگویند.

انتهای پیام/ پ