20
۱۳:۵۶ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۰

مدیر کمیسیون های ماده صد شهرداری اصفهان:

جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری تقسیط می‌شود

فیض الهی گفت: جرایم ماده صد شهرداری اصفهان تخفیف ندارد اما شهرداری اصفهان برای رفاه حال شهروندان آن را به صورت اقساطی دریافت و بابت آن سودی دریافت نمی کند.

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیر کمیسیون های ماده صد شهرداری اصفهان با بیان اینکه برای جرایم ماده صد شهرداری هیچ گونه تحفیفی در نظر گرفته نشده است، اظهار کرد: البته شهرداری اصفهان برای رفاه حال شهورندان طرح هایی برای پراخت اقساطی این جرایم در نظر گرفته است که هیچ گونه سودی در این زمینه دریافت نمی کند.

غلامعلی فیض الهی با اشاره به عملکرد کمیسیون ماده صد شهرداری ها، تصریح کرد: این کمیسیون به تخلفات مربوط به ساخت خانه ها بدون رعایت موارد ایمنی و آتش نشانی و ضوابط شهرسازی رسیدگی می کند.

وی با بیان اینکه افرادی که بدون پروانه یا خلاف مقررات ساخت و ساز می کنند طبق قانون با آن ها برخورد می شود، تصریح کرد: جریمه های مالکان متخلف مراکز مسکونی و تجاری متفاوت است و جریمه ها با توجه به موقعیت مکانی ملک صادر می شود.

مدیر کمیسیون های ماده صد شهرداری با بیان اینکه اینکه اگر مالکان طبق قوانین ساخت و ساز کنند، جریمه نمی شوند، عنوان کرد: اگر این کمیسیون رای به تخریب ساختمانی دهد، شهرداری موظف است تا دوماه این ساختمان را تخریب کند.

انتهای پیام/ت.ت