9172b42d-66c1-4557-9e2b-098edc68eb9b
۱۱:۵۸ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۳۱

نماینده مردم سمیرم:

ورود سپاه پاسداران به عرصه سازندگی، کشور را در این زمینه خودکفا کرد/ سپاه پاسداران در انجام وظایف خود موفق بوده است

نماینده مردم سمیرم با بیان اینکه با ورود سپاه به عرصه سازندگی، در این زمینه به خودکفایی رسیدیم،گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا کار های بزرگی در زمینه عمرانی در کشور انجام داده است که تا پیش از این به وسیله خارجی ها با قیمت بالاتر انجام می شد.

اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به عملکرد سپاه پاسداران در طول چهار دهه گذشته، اظهار کرد: سپاه و پاسدار واژگان مقدسی هستند و حضرت امام(ره) نیر فرموردند اگر سپاه نبود کشور نبود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اوایل انقلاب شاهد مبارزه مردانه سپاه با منافقین بودیم، تصریح کرد: با شروع جنگ سپاه تمام قد وارد میدان شد و در عملیات های مختلف مانند تصرف فاو، عملیت کربلای 5 و فتح خرمشهرکارهایی انجام دادند که در دنیا کم نظیر بود.

وی با بیان اینکه بعد از جنگ با توجه به نیاز کشور به سازندگی، سپاه در این عرصه وارد شد، عنوان کرد: سپاه در عرصه سازندگی به دستگاه ها و وزارتخانه های مختلف کمک های بسیاری کرد.

سلیمی ادامه داد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا کار های بزرگی در زمینه عمرانی در کشور انجام داده است که تا پیش از این به وسیله خارجی ها با قیمت بالاتر انجام می شد.

وی با بیان اینکه با ورود سپاه به عرصه سازندگی، در این زمینه به خودکفایی رسیدیم، عنوان کرد: نظام در زمینه نظامی و به خصوص در زمینه موشکی دستاوردهای بزرگی داشته است و همین دستاوردها عامل بازدارندگی دشمنان برای حمله به ایران است.

نماینده مردم سمیرم با بیان اینکه امروز رژیم صهیونیستی و آمریکا جرات حمله به ایران را ندارند، گفت: در چند سال اخیر هم با شروع شدن جنگ های نیابتی در منطقه، سپاه قدس وارد عمل شد و وضعیت به وجود آمده را به شکل خوبی به نفع جریان مقاومت تغییر داد.

سلیمی در پایان تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول عمر با برکت خود خدمات زیادی را به ملت شریف ایران عرضه کرده است و به جرات می توانیم بگوییم در انجام وظایف خود موفق بوده است.

انتهای پیام/گ.ف