JomeFR001
۱۵:۴۷ - جمعه ۱۳۹۷/۰۲/۲۸

امام جمعه فریدونشهر؛

دست آل سعود به خون مردم فلسطین آغشته است

امام جمعه فریدونشهر گفت: هم پیمانان رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه همچون حکومت آل سعود را در ریختن خون شهدای بیت‌المقدس، شریک هستند.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام اباصلت غفاری در خطبه های نماز جمعه این هفته فریدونشهر با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ضمن بیان فضائل این ماه، خواستار برخورد با روزه خواری در ملأ عام به عنوان یک جرم مشهود شد و تأکید کرد: حتی اگر کسی توان روزه گرفتن را نداشته باشد نباید اقدام به روزه خواری علنی کند.

وی با اعلام این که ملت ایران از انتفاضه مردم فلسطین و مقاومت اسلامی حمایت می‌کنند، گفت: اگر کمک‌های عربستان سعودی به اسرائیل نبود، این رژیم کودک کش نمی‌توانست همین مقدار هم دوام بیاورد و تاکنون نابود شده بود.

* دست آل سعود به خون شهدای بیت‌المقدس آلوده است

خطیب جمعه فریدونشهر با اشاره به جنایات 70 ساله صهیونیست‌ها در فلسطین و کشتار و آواره کردن ده‌ها هزار فلسطینی بیان کرد: هم پیمانان رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه همچون حکومت آل سعود را در ریختن خون شهدای بیت‌المقدس، شریک هستند.

وی در ادامه گریزی به سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد خروج آمریکا از برجام زد و حفظ عزت ملی در این مسئله را از اولویت‌هایی دانست که باید در نظر دولت و دستگاه دیپلماسی کشور قرار گیرد.

* مردم در مصرف آب صرفه جویی کنند

حجت الاسلام غفاری بارش باران اخیر در این شهرستان را از الطاف الهی برشمرد و ضمن شکر گذاری بابت این رحمت خداوندی، تصریح کرد: این بارش‌ها کم آبی امسال را جبران نکرده و مردم باید به جد در مصرف آب صرفه جویی کنند تا در ماه‌های آینده با کمبود آب مواجه نشویم.

حجت الاسلام و المسلمین عبداللهی هم در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز، به بیان احادیثی در رابطه با مهدویت پرداخت.

انتهای پیام/ن