امام-جمعه-خمینی-شهر-3
۱۶:۰۵ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۱۱

امام جمعه خمینی شهر؛

اگر دولت روحیه انقلابی داشته باشد بیکاری حل می شود

امام جمعه خمینی شهر با بیان اینکه باید انقلابی بمانیم و انقلابی عمل کینم، گفت: دولت روحیه انقلابی گری داشته باشد.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام عباس رحیمی در خطبه های این هفته در مصلی نماز جمعه خمینی شهر با اشاره به مناسبت ها و این که در آستانه سالگرد امام راحل هستیم گفت: حدود 30 سال پیش امام خمینی را از دست دادیم، دنیا به این شخصیت مباهات می کند که هیچ کسی نتوانست بر امام نقصی پیدا کند و تا آخر مدیریت کرد و به ثمر رساند و بزرگترین اقدام را دنیا انجام داد که آن جمهوری اسلامی است و به هیچ وجه نمی توانیم این تلاش را قدردان باشیم.

وی افزود: تنها با گرامیداشت یاد و خاطره و ادامه راه وی می توانیم نشان دهیم که امام راحل را فراموش نکرده ایم و قدردان باشیم.

امام جمعه خمینی شهر اضافه کرد: امسال سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15خرداد همزمان با ایام شهادت امیرالمومنین علی(ع)، شب های قدر و ایام عزاداری شیعیان برای اولین امام مصادف شده و باید با شکوه خاصی با حضور اقشار مختلف مردم در این ایام مراسماتی را برگزار کرد.

وی ادامه داد: روز قدس امسال با لیالی قدر همزمان بوده و باید با حضور خود در راهپیمایی این روز اعمال شب قدر را کامل کنیم و روز قدس امسال خاص است، هم برای مسلمانان دنیا و هم برای مردم مظلوم فلسطین که آمریکا سفارت خود را بیت المقدس انتقال داد.

رحیمی به دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با دانشجویان اشاره داشت و تصریح کرد: رهبر انقلاب در دیدار با دانشجویان تأکید بر مسئله انقلابی ماندن و انقلابی گری را داشتند و باید در همه اقشار جامعه این نکات انقلابی توجه شود.

وی اذعان کرد: اگر دولت روحیه انقلابی گری داشته باشد چه بسا بسیاری از مشکلات جامعه از جمله بیکاری حل شده بود و باید انقلابی بمانیم و به امام و شهدا پشت نکنیم.

انتهای پیام/ن