صفحه اصلی » استان » خوانسار » صعود سراسری کوهنوردان استان اصفهان به قله سیل خوانسار

رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان خوانسار:

صعود سراسری کوهنوردان استان اصفهان به قله سیل خوانسار

همزمان با نیمه شعبان و میلاد با سعادت امام زمان (عج) کوهنوردی استانی ِ هیئت کوهنوردی استان اصفهان به منظور صعود از قله کوه سیل خوانسار انجام خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۱ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۳/۲۱

به گزارش صاحب نيوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني شهرستان خوانسار “چشمه سار“،  جمشید خامه ای در گفتگو با خبرنگار چشمه سار از صعود هیئت کوهنوردی استان اصفهان به قله سیل خوانسار خبر داد.

رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان خوانسار اظهار داشت: بر اساس تقویم اجرایی و برنامه ریزی قبلی روز جمعه بیست و سوم خرداد ماه همزمان با نیمه شعبان و میلاد با سعادت امام زمان(عج) به همت هیئت کوهنوردی استان اصفهان و به میزبانی اداره ورزش و جوانان خوانسار و هیئت ورزش های همگانی شهرستان تعدادی از کوهنوردان شهرستان های استان اصفهان از قله سیل خوانسار صعود خواهند نمود.

وی افزود: در مسیر صعود از قله سیل خوانسار به ارتفاع 3700 متر که بر اساس سرقدم استاندارد جهانی طی 5 ساعت صعود از آن پیش بینی شده است علاوه بر کوهنوردانی از سطح استان تعداد حدود 40 نفر از کوهنوردان خوانساری حضور خواهند داشت.

جمشید خامه ای اظهار داشت: فرمانداری، نیروی انتظامی، هلال احمر، شهرداری، سپاه پاسداران ، شبکه بهداشت ، شورای اسلامی شهر، محیط زیست و منابع طبیعی خوانسار ادارات و ارگان هایی هستند که طی این صعود با اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیئت ورزش های همگانی همکاری خواهند نمود.

وی هم چنین تصریح کرد: سال های گذشته نیز اداره ورزش و جوانان و هیئت کوهنوردی شهرستان میزبان کشوری این رشته ورزشی بوده است و کوهنوردانی از سطح کشور در آن برنامه نیز حضور داشته اند.

گفتنی است جلسه هماهنگی کوهنوردی استانی هئیت کوهنوردی استان اصفهان به منظور فتح قله کوه سیل خوانسار روز سه شنبه در دفتر فرماندار خوانسار و با حضور مدیران مرتبط برگزار شده است.

در این جلسه فرماندار با تشکر از اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزش های همگانی شهرستان، دستورات لازم به ادارات مختلف جهت همکاری با هیئت ورزش های همگانی برای برگزاری خوب و مناسب این همایش کوهنوردی استانی را صادر نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99