صفحه اصلی » حوزه و دانشگاه » خبر خوب برای دانشجویان دانشگاه آزاد / با پیشنهاد بسیج دانشجویی موافقت شد

خبر خوب برای دانشجویان دانشگاه آزاد / با پیشنهاد بسیج دانشجویی موافقت شد

دانشگاه آزاد اسلامی با پیشنهاد بسیج دانشجویی مبنی بر این که دانشجویان در صورت عدم قبولی تا یکسال، مازاد بر واحدهای انتخابی تا سقف سه درس را مجدد بدون پرداخت شهریه اخذ کنند و در کلاسها شرکت نمایند و نمره خود را جبران کنند، موافقت کرد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۵ - شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ دانشگاه آزاد اسلامی با پیشنهاد بسیج دانشجویی برای جبران عقب ماندن دانشجویان در دوران آموزش مجازی موافقت کرد.

بنابراین گزارش اخیرا وحید شورابی مسئول مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در توئیتی به مسئولان دانشگاه پیشنهاد کرده بود که در دوران آموزش مجازی اگر دانشجویی نمره زیر 14 گرفت فرصت داشته باشد در ترم‌های آینده دوبار امتحان بدهد و بالاترین نمره برایش ثبت شود زیرا اینگونه می‌توانند در کلاس های ترم آینده بصورت رایگان شرکت کند و عقب ماندگی آموزشی و نمره خود را جبران کنند.

گفتنی است بعد از این پیشنهاد، شورابی امروز اعلام کرد هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با پیشنهاد بسیج دانشجویی موافقت کرده است و دانشجویانی که در کلاس های مجازی شرکت کردند در صورت عدم قبولی می توانند تا یکسال، مازاد بر واحدهای انتخابی تا سقف سه درس را مجدد بدون پرداخت شهریه اخذ کنند و در کلاسها شرکت نمایند و نمره خود را جبران کنند.

شورابی برای این اقدام از مسئولان دانشگاه آزاد تشکر کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 + 6 =