صفحه اصلی » ورزشی » چه زمانی لیگ برتر فوتبال ایران آغاز می شود؟

چه زمانی لیگ برتر فوتبال ایران آغاز می شود؟

با توجه به اینکه گام به گام برخی از محدودیت ها با رعایت نکات و پروتکل های بهداشتی برداشته می شود و حتی کشوری مثل اسپانیا هم از ادامه لیگ خود در خردادماه خبر داده است، این گمانه زنی ایجاد می شود که رفته رفته رفع این محدودیت ها اگر با رعایت مردم همچنان با کنترل بیماری همراه باشد به فوتبال نیز برسد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۰۴ - شنبه ۱۳۹۹/۰۲/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ بعد از حریف و حدیث های زیاد پیرامون سرنوشت لیگ برتر فوتبال کم کم مشخص شد اراده در لیگ های کشورها و بازی های هر قاره بر این استوار است که بازی ها تا حد امکان ادامه و به پایان رسد، بر این اساس  فوتبال حداقل برای یک سال آینده در انتظار تقویم جدید خواهد بود.

مسئولان در لیگ ما هم به نظر سعی بر همین اراده دارند و شاید این نکته باعث شد که برخی تیم ها تمرینات انفرادی بازیکنان خود را بیشتر مد نظر قرار دهند و از بازیکنان خود بخواهند شرایط بدنی خود را تا حد امکان حفظ کنند. با توجه به اینکه گام به گام برخی از محدودیت ها با رعایت نکات و پروتکل های بهداشتی برداشته می شود و حتی کشوری مثل اسپانیا هم از ادامه لیگ خود در خردادماه خبر داده است، این گمانه زنی ایجاد می شود که رفته رفته رفع این محدودیت ها اگر با رعایت مردم همچنان با کنترل بیماری همراه باشد به فوتبال نیز برسد.

اگر بخواهد لیگ از سر گرفته شود باید در قدم اول استارت تمرین های تیم ها خورده شود که به نظر حداقل یک ماه برای روند آماده سازی تیم ها زمان لازم است. نظرات کارشناسان فوتبال در مورد ادامه لیگ گاهاً تضادهای کامل دارد، اما به هر حال باید منتظر باشیم و ببینیم چه سناریوای برای این لیگ پیچیده می شود.

اگر بخواهد لیگ ادامه یابد باید یک زمان 14 روزه را برای تغییرات میزان شیوع بیماری بعد از کمتر شدن محدودیت ها در نظر بگیریم که اگر آمار و ارقام تصمیم را به ادامه لیگ برساند، این زمان به آماده سازی تیم ها هم اضافه می شود که  به این معنا  خواهد بود که اگر همه چیز ایده ال باشد نزدیک ترین زمان برای شروع لیگ به نیمه خردادماه می رسد.

البته اگر بیماری همچنان سر ناسازگاری داشته باشد که یقیناً اتفاقات متفاوت تری در انتظار فوتبال کشور خواهد بود و همچنین به نظر نمی رسد در صورت برگزاری بازی ها نیز اجازه حضور تماشاگران به ورزشگاه ها داده شود.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد