صاحب نیوز

ذوب آ]ن

ادامه احتمالی لیگ برای سبزپوشان حکم بازی تدارکاتی دارد

دست رادوولویچ برای محک زدن بازیکن ها با برداشته شدن فشار از روی تیم ذوب آهن در ادامه احتمالی لیگ باز است و به نظر این بازی ها حکم یک بازی تدارکاتی برای این تیم اصفهانی دارد.

کدخبر: 1002010
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ @ ۱۰:۲۳


به گزارش صاحب نیوز؛ در حالی که سپاهان اگر لیگ برتر فوتبال استارت بخورد روزهای پر استرسی را در پیش خواهد داشت و از طرفی سعی خواهد کرد به قهرمانی برسد و البته در اولویت مهمتری حفظ کسب سهمیه آسیایی را داشته باشد، ذوب آهن شرایط متفاوت تری دارد.

سبزپوشان اصفهانی که به نظر نه دیگر بیم سقوط دارند و نه می توانند فصل دیگر آسیایی باشند، هر چند که در کاغذ شرایط متفاوت تر است؛ بیشتر از هر تیمی به فصل آینده فکر می کنند.

ذوبی ها که به نظر نمی رسد صرف نظر از هر نتیجه تغییر مربی برای فصل بعد داشته باشند، امیدوارند یکبار دیگر روزهای خوب خود را یکبار دیگر تجربه کنند.

سبزپوشان برای اینکه بتوانند روزهای خوبی را سپری کنند تقریباً در تمام خطوط نیاز به افراد و بازیکنان جدیدی دارند تا از پتانسیل برای تنوع تاکتیکی بهره مند باشند.

این تیم اصفهانی در سکوها هم مشکل دارد چرا که در جذب هوادار موفق نبوده و از طرفی حتی بسیاری از هوادران این تیم در ورزشگاه حاضر نمی شوند که به نظر می رسد باید در رویه رفتاری خود تجدید نظر کند و فعالیت های کانون هوادران این تیم بازبینی شود.

شاید این روزها سبزپوشان علاوه بر نتیجه گیری برای هوادار نیاز به یک نحوه بازی زیبا و تماشاگر پسند و البته حضور چهره های محبوب داخلی دارد، تا به هموار شدن این راه کمک کند.

با برداشته شدن فشار از روی تیم ذوب آهن دست رادوولویچ برای محک زدن بازیکن ها در ادامه لیگ باز است و به نظر این بازی ها حکم یک بازی تدارکاتی برای این تیم اصفهانی دارد.

هواداران این تیم منتظر روزهای خوب این تیم هستند و با توجه به اینکه مدیرعامل این تیم نیز یک فصل از حضورش در این سمت می گذرد و  مربی که از شروع تعطیلات تمرینات و بازیکنان مورد نظر را در اختیار خواهد گرفت، همگی مقدمه ای برای این روزهای خوب می تواند باشد.

انتهای پیام/