صفحه اصلی » اقتصادی » چگونه وارد بورس شویم؟

چگونه وارد بورس شویم؟

این روزها بورس یکی از راه های مورد توجه برای سرمایه گذاری برای برخی شده است، برای اینکه بتوانید در بورس سرمایه گذاری کنید، لازم است یک سرمایه غیر ضرور داشته باشید و از سرمایه گذاری با فروش ماشین و یا مسکن جداً خودداری کنید چرا که در صورت ضرر خسارتی متوجه آن ها نشود.

تاریخ انتشار: ۰۵:۰۹ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ این روزها بورس یکی از راه های مورد توجه برای سرمایه گذاری برای برخی شده است، برای اینکه بتوانید در بورس سرمایه گذاری کنید، لازم است یک سرمایه غیر ضرور داشته باشید و از سرمایه گذاری با فروش ماشین و یا مسکن جداً خودداری کنید چرا که در صورت ضرر خسارتی متوجه آن ها نشود.

در قدم بعدی باید مفاهیم اولیه بورس را فرا بگیرید تا بتوانید در هنگام فعالیت به راحتی رفتار اقتصادی داشته باشد و بعد از فرا گیری این مفاهیم اولیه شما باید در سامانه سجام ثبت نام کنید.

بعد از اینکه در این سامانه ثبت نام کردید شما احراز هویت می شوید،  علاوه بر این از این طریق شما کد معاملاتی دریافت خواهید کرد.

در قدم بعدی باید ثبت نام در کار گزاری ها را انجام دهید تا بتوانید از این طریق کارگزاری ها خرید و فروش را در بورس انجام دهید، در قدم آخر شما می توانید با نرم افزار کارگزاری که در آن ثبت نام کردید اقدام به خرید و فروش کنید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد