صفحه اصلی » اجتماعی » جاسازی محموله میلیاردی تبلت و بی سیم زیر بار قانونی برنج

جاسازی محموله میلیاردی تبلت و بی سیم زیر بار قانونی برنج

فرمانده انتظامي استان، از کشف محموله تبلت و بی سیم خارجی قاچاق به ارزش 12 میلیارد ریال در عملیات ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان “نائین” خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۹ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد رضا میرحیدری گفت: ماموران انتظامي مستقر در ايستگاه ایست و بازرسی شهيد “شرافت” فرماندهی انتظامی شهرستان “نائین” با هوشمندی بالای خود يک دستگاه کاميون کشنده که در حال انتقال محموله کالای قاچاق در پوشش بار  قانونی برنج بود را شناسایی و متوقف کردند.

وي اظهار داشت: در این عملیات طی بازرسی تخصصی از  خودرو 500 دستگاه بيسيم و 400 دستگاه تبلت خارجی که فاقد هرگونه مدارک گمرکی بوده و به صورت قاچاق جاساز شده بودند را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، با اشاره به اینکه ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان مربوطه  12 میلیارد ریال برآورد شده است اظهار داشت: در این رابطه راننده خودرو  دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سردار میرحیدری تاکيد کرد: قاچاق کالا ضربات جبران ناپذيري به بخش تولید كشور وارد مي كند و نيروي انتظامي در راستای حمایت از تولید کنندگان به طور جدی و قاطعانه با قاچاقچیان کالا برخورد کرده و اجازه جولان به آن ها نمی دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99