صفحه اصلی » تولیدی » اهدای تجهیزات طبی به بانک امانات و تجهیزات پزشکی هلال احمر

اهدای تجهیزات طبی به بانک امانات و تجهیزات پزشکی هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نائین از اهدای تجهیزات طبی به بانک امانات و تجهیزات پزشکی هلال احمرتوسط خیرین و نیکوکاران این شهرستان خبر داد .

تاریخ انتشار: ۲۰:۳۶ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛محمد زمانی افزود : تجهیزات فوق در راستای اهداف بشردوستانه و به منظور رفع آلام آسیب دیدگان و کمک به امر بهبود و سلامت بیماران نیازمند و تقویت بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر در شهرستان نائین اهداءگردیده است .

وی افزود: تجهیزاتی چون تخت بیمارستانی، ویلچر، عصا، واکر، ساکشن، کپسول اکسیژن و … در بانک امانات هلال احمر این شعبه به تعداد محدود موجود است واز همشهریان تقاضا کرد لوازم پزشکی مازاد در منازل خود را جهت تکمیل بانک امانات اهدا کنند و یا با خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز این واحد ، محرومان و نیازمندان بیمار را یاری رسانند .

لازم بذکر است بانک امانات و تجهیزات پزشکی این جمعیت در سال ۱۳۸۷ از طریق کمک های مردمی و مشارکت خیرین با هدف خرید تجهیزات و وسایل طبی به منظور استفاده رایگان خانواده های نیازمند راه اندازی شد .  

در این راستا پس از اطلاع رسانی و توجیه امر ، یک دستگاه ویلچر ، واکر گالوانیزه ، تشک مواج ، کپسول اکسیژن و مانومتر توسط یکی از نیکوکاران به بانک امانات و تجهیزات پزشکی اهداء گردید تا خانواده مددجویان و نیازمندان کم بضاعت بتوانند از آن به صورت امانت استفاده نمایند .

در این راستا  اقلام طبی به ارزش بیش از سی میلیون ریال به بانک امانات وتجهیزات پزشکی این جمعیت توسط خیرین اهداء گردید  .

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99