صفحه اصلی » اجتماعی » جمع آوری 24 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد از ابتدای ماه رمضان تاکنون در اصفهان

جمع آوری 24 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد از ابتدای ماه رمضان تاکنون در اصفهان

مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: 24 هزار کیلو گرم مواد غذایی غیر مجاز، تاریخ گذشته و فاسد و یا غیر قابله عرضه از ابتدای ماه رمضان تاکنون در سطح استان توسط کارشناسان بهداشت محیط جمع آوری شده است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۸ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۴

سیدمهدی میرجهانیان در گفت و گو با خبرنگارصاحب نیوز در خصوص گشت های نظارتی در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: روزانه 80 گروه بازرسی در سطح استان اصفهان مشغول نظارت و بازرسی ها هستند؛ اعظم تماس ها با سامانه 190 شکایات اصناف متخلف است که به بازرسان ما گزارش داده می شود که حداقل تا 24 ساعت بعد رسیدگی و به شاکی گزارش داده می شود.

مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: 24 هزار کیلوگرم مواد غذایی غیر مجاز، تاریخ گذشته و فاسد و یا غیر قابله عرضه از ابتدای ماه رمضان تاکنون در سطح استان اصفهان توسط کارشناسان بهداشت محیط جمع آوری شده است.

وی در خصوص نحو استفاده از RQ کدها نصب شده در مغازها، بیان کرد: هر فردی باید برنامه RQ خوان را بر گوشی موبایل خود نصب کند و بعد بر روی  RQ مغازه مورد نظر بگیرد؛ در مرحله اول شماره رهگیری درج شده در مغاز را با شماره رهگیری ثبت شده در سیستم تطابق دهد و سپس مشخص کند که این بارکدی که واحد صنفی نصب کرده برای این واحد صنفی است.

میرجهانیان افزود: واحد صنفی که این بارکدها را دارند از نظر ما، از قوانین گام دوم کرونا و مسائل بهداشتی اطلاع دارد و باید آن ها را رعایت کند؛ اگر غیر از این باشد کارشناسان ما با آن هان برخورد قانونی که شامل اخطار، جریمه و حتی پلمپ است، انجام می دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99