صفحه اصلی » اجتماعی » هواشناسی | انتظار وزش باد نسبتاً شدید برای فردا بعدازظهر در نیمه شرقی اصفهان

هواشناسی | انتظار وزش باد نسبتاً شدید برای فردا بعدازظهر در نیمه شرقی اصفهان

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: پنجشنبه از ساعات بعدازظهر تا اواخر وقت به دليل وزش باد نسبتاً شديد با جهت شمال شرقي در برخي مناطق بويژه مناطق شرق، شمال شرق، جنوب شرق و تا حدودي مركز استان شاهد افزايش ذرات گردو خاك و  كاهش ديد افقي خواهيم بود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۴

فاطمه زهرا سیدان در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: نقشه‌هاي هواشناسي بيانگر جوي نسبتاً پايدار در ۲۴ ساعت آينده در استان است، بر اين اساس در اكثر مناطق استان شاهد آسماني صاف تا قسمتي ابري، گاهي وزش باد خواهيم بود.

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان تصریح کرد: پنجشنبه از ساعات بعدازظهر تا اواخر وقت به دليل وزش باد نسبتاً شديد با جهت شمال شرقي در برخي مناطق به ويژه مناطق شرق، شمال شرق، جنوب شرق و تا حدودي مركز استان شاهد افزايش ذرات گردو خاك و  كاهش ديد افقي خواهيم بود.

وی با بیان اینکه دماي هوا  در ۲۴ ساعت آينده تغيير محسوسي نخواهد داشت، گفت: در 24 ساعت آینده بیشینه دما اصفهان 27 و کمینه دما این شهر 14 درجه خواهد بود و چوپانان با 31 و بوئین میاندشت با دو درجه به ترتیب گرم ترین و سردترین شهر استان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99