صفحه اصلی » اجتماعی » کشف زمین خواری 22 میلیارد ریالی در اصفهان

کشف زمین خواری 22 میلیارد ریالی در اصفهان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان، از کشف زمین خواری به ارزش 22 میلیارد ریال و دستگیری 2 نفر در این رابطه خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۳ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ کامران ریاحی اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی خود از تصرف 28 هزار و 163 متر مربع زمین متعلق به منابع طبیعی مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در این خصوص پرونده ویژه ای تشکیل و پس از انجام تحقیقات تخصصی و پلیسی 2 نفر که اقدام به این زمین خواری کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، ارزش زمین های تصرف شده توسط زمین خواران را برابر اعلام کارشناسان مربوطه 22 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: متهمان این پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ ریاحی، با اشاره به همکاری و تعامل پلیس با سازمان ها و ارگان های دولتی در راستای کشف زمین خواری گفت: کارشناسان پلیس به صورت دقیق این موضوع را در دستور کار خود دارند و اجازه نخواهند داد عده ای سودجو و فرصت طلب به منابع طبیعی متعلق به بیت المال دست اندازی کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد