صفحه اصلی » سیاسی » اسرائیلی ها، زمین و ایدئولوژی ندارند

اسرائیلی ها، زمین و ایدئولوژی ندارند

کارشناس مسائل سیاسی گفت:اسرائیلی ها، زمین و ایدئولوژی از خود ندارد و حتی گفتمان واحدی در این رژیم وجود ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۳

حمید باقری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به پیام منتشر شده رهبر انقلاب در فضای مجازی، اظهار کرد: محو دولت اسرائیل به معنای محو مردم یهودی نیست، محو دولت تحمیلی صهیونیست ها به یهود مد نظر ماست، ما کاری با مردم یهود نداریم؛ اسرائیلی ها، زمین و ایدئولوژی از خود ندارد و حتی مردم یک دستی هم ندارد.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: گفتمان واحد در اسرائیل وجود ندارد، در واقع محو حکومت و رژیم تحمیلی است که اسرائیلی ها در این منطقه ایجاد کردند مورد اهمیت است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی رژیمی است که مردم فلسطین که صاحبان زمین و کشور خود هستند را کنار زده و دولت جعلی ایجاد کردند.

باقری با بیان اینکه ما معتد به محو رژیم صهیونیستی هستیم، تصریح کرد: مردم فلسطین صاحبان اصلی این سرزمین هستند پای صندوق های رأی بیایند و برای خود دولت و حاکمیت تشکیل دهند.

وی اضافه کرد: این اتفاق در آینده نزدیک رقم می خورد؛ بالکان بعد از 60 سال که توانست استقلال خود را پیدا کند مردم فلسطین هم حکومت مستقل خود را تشکیل می دهند.

این کارشناس مسائل سیاسی با توضیح اینکه زندگی عادی یهودیان در ایران بر فرمایشات رهبر انقلاب پیرامون اینکه کاری به مردم یهود نداریم را صحه می گذارند، خاطر نشان کرد: ما به مردم یهود مانند دیگر پیروان اهل کتاب مشکلی نداریم و در کنار آن ها زندگی زندگی می کنیم؛ مسئله اصلی رژیم جعلی اسرائیل است که در آینده نه چندان دور محو می شود.

وی با بیان اینکه امسال دنیا درگیر ویروس کرونا شده است و همه به شکلی درگیر این بیماری هستند، شاید تصور فراموشی روز قدس برای برخی ها پیش بیاید؛ اما مقابله و مبارزه شیوه های مختلفی دارد ما امروز در این شرایط جدیت مقابله با رژیم صهیونیستی را بیشتر نشان می دهیم و این مقابله تا روز نابودی صهیونیست ها ادامه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99