صفحه اصلی » بین الملل » رژیم صهیونیستی حتی به یهودی ها هم رحم نمی کنند

رژیم صهیونیستی حتی به یهودی ها هم رحم نمی کنند

کارشناس مسائل سیاسی گفت:رژیم صهیونیستی موجود ناقص خلقه ای است که بنا بر قتل، غارت و ظلم و بی عدالتی تشکیل شد؛ صهیونیست ها حتی به یهودی ها هم رحم نمی کنند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۷ - شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۳

عبدالنبی منانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با بیان اینکه  اگر نگاهی به تشکیل و موجودیت رژیم اشغالگر قدس بیاندازیم متوجه یک موجود ناقص خلقه ای می شویم، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی بعد از جنگ جهانی دوم با هدف تسلط بر جهان اسلام و به ویژه خاوره میانه شکل گرفت.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: این موجود ناقص خلقه بنا بر قتل، غارت و ظلم و بی عدالتی تشکیل شد؛ صهیونیست ها حتی به یهودی ها هم رحم نمی کنند و هر بنایی که باعث ظلم باشد پایدار نیست.

وی افزود: نابودی صهیونیست ها  با شکل گیری جبهه مقاومت در منطقه و پیروزی های مکرر آن در حال رقم خوردن است؛ روزی این رژیم به دنبال گسترش و تسلط بر منطقه بود اما امروز به جایی رسیده که به دنبال موجودیت است.

منانی با بیان اینکه زمانی که فردی از جنگل می گذرد برای اینکه میخواهد ترس خود را کاهش دهد، بلند بلند حرف می زند، تصریح کرد: شعارهای فعلی رژیم صهیونیستی  از روی اقتدار و قدرت نیست بلکه از روی ترس است و دلیل آن هم افول بزرگترین حامی آن هاست.

این کارشناس سیاسی بااشاره به افول امریکا و توضیح اینکه امریکایی ها جرات نمی کنند نگاه چپی به نفتکش های ایرانی داشته باشند، بیان کرد: امریکایی ها شعار می دهند و داد فریاد می زنند و ممکن است برخی حرکت های نادانی  و نفهمی هم انجام دهند اما این کار ها از روی اقتدار نیست.

وی گفت: خود صهونیست ها هم می دانند که نابودیشان نزدیک است و در حال تلاش برای دفاع از خود هستند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99