صفحه اصلی » سیاسی » امروز آزادی قدس شریف زمزمه جهان اسلام است

به مناسبت روز جهانی قدس:

امروز آزادی قدس شریف زمزمه جهان اسلام است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنجان در بیانیه ای به مناسب فرارسیدن سالروز جهانی قدس بر حمایت مسلمانان جهان به ویژه رزمندگان بدون مرز از مردم فلسطین و آزادی کامل قدس شریف تاکید کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۲ - جمعه ۱۳۹۹/۰۳/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنجان در بیانیه ای به مناسب فرارسیدن سالروز جهانی قدس بر حمایت مسلمانان جهان به ویژه رزمندگان بدون مرز از مردم فلسطین و آزادی کامل قدس شریف تاکید کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَکِیمِ»

روز قدس یادگار حضرت امام خمینی(ره) بنیان گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و برگرفته از آموزه های دینی ماست و امروز همه دنیا شاهد هستند که پشتیبانی همه‌جانبه‌ی از مجاهدان غیور فلسطینی در دستور کار انسان های آزاده دنیا و در راس آن مردم شریف و با بصیرت ایران اسلامی قرار دارد.

خلف صالح رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) به طور صریح از نابودی رژیم غاصب صهیونیستی در چند سال آینده سخن گفتند، موضوعی که امروز بسیاری از تحلیل گران و مردم آزاده و با بصیرت جهان به آن اعتراف کردند و دیری نخواهد بود که شاهد بازگرداندن قدس شریف به مالکان اصلی آن خواهیم بود.

شکی نیست که شهادت سردار سپهبد عزیزمان حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار روند فروپاشی رژیم جعلی اسرائیل را سرعت بخشید، چراکه حاج قاسم حامی مظلومان و مستضعفان منطقه بود و همانند پدری دلسوز و جان برکف برای دفاع از مظلوم در برابر ظالم ایفای نقش می کرد.

برخی از دولت های منطقه در جدیدترین سناریو های طراحی شده در اتاق فکر دشمنان قسم خورده اسلام به دنبال عادی سازی رابطه با رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه هستند که البته باید بدانند طومار خیانت شان به دست مردم آزاده جهان پیچیده و به زباله دان تاریخ انداخته خواهد شد.

مردم مستضعف و آزاده دنیا بدانند، رزمندگان بدون مرز انقلاب اسلامی ایران لحظه ای از پیکار با ایادی استکبار جهانی دست نخواهند کشید و تا نابودی و حذف این غده سرطانی یعنی نابودی کامل رژیم غاصب صهیونیستی از کره خاکی، راه شهدایی چون سردار سلیمانی عزیز را ادامه خواهند داد.

مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی حد و مرز نمی شناسد، چراکه مکتب این شهید عزیز مکتب انسان های والامقامی است که پای عهد امامین انقلاب اسلامی ایران را با خون خود امضاء کرده اند، خونی که امروز در وسعتی به پهناوری جهان اسلام جاری و ساری شده و مظلومان و آزادگان زیادی را با خود همراه کرده است.

هرچند امسال برخلاف سال های گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا شاهد حضور میلیونی مردم در نقاط مختلف جهان برای محکومیت رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان منطقه ای آنان نیستیم اما همگان به خوبی می دانند که آزادی قدس شریف امروز زمزمه جهان اسلام است، زمزمه مردم آزاده ای که برای دفاع از مال و جان انسان های مظلوم دنیا دیگر حد و مرز نمی شناسند و به تاسی از شهدای رزمندگان بدون مرز و امام شهیدان برای پیکار با ایادی استکبار پا در میدان نبرد حق علیه باطل قرار داده اند.

 

والسلام علیکم و رحمه‌الله

حمیدرضا محمدی فشارکی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99