صفحه اصلی » استان » اصفهان » روز قدسی که میدان دارش نسل چهارمی و پنجمی ها بودند+ فیلم

اعلام انزجار از ویروس صهیونیستی در فضای مجازی؛

روز قدسی که میدان دارش نسل چهارمی و پنجمی ها بودند+ فیلم

نوجوانان و کودکان اصفهان در یک اقدامی جالب توجه دست به برگزاری کمپین‌های حمایتی از ملت مظلوم فلسطین کردند و تصاویر و فیلم‌هایی در حمایت از آزادی قدس در فضای مجازی منتشر شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۳ - شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ مسئله فلسطین در طول 72 سال گذشته مسئله اول جهان اسلام بوده است؛ اگرچه کشور جعلی به نام اسرائیل به ضرب زور سلاح استعمارگران انگلیسی-یهودی در سرزمین فلسطین و بدون اجازه مردم این منطقه و در نخوت و سستی کشورهای اسلامی آن زمان تاسیس شد، اما صهیونیست ها نشان دادند در دست درازی به اراضی دیگر ملل حد سقفی ندارند، سابقه جنگ این رژیم با کشورهای عربی و اشغال بخش هایی از صحرای سینا و بلندی های جولان و محاصره دو پایتخت کشورهای سوریه و لبنان و طمع به بخش هایی از کشورمان ایران، همه و همه نشان می دهد، تنها راه حل مسئله فلسطین حذف غده ای سرطانی به نام اسرائیل است و برهمین اساس امام خمینی(ره) آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامیدند تا همه مسلمانان جهان در این روز برای نابودی این رژیم یک صدا شوند.

امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و برگزار نشدن راهپیمایی خیابانی، فضای مجازی به میدان راهپیمایی علیه این اشغالگری تبدیل شد و اقشار مختلف مردم شبکه های اجتماعی را هم کابوس اسرائیلی های کردند، در این میان  نوجوانان و کودکان اصفهان در یک اقدامی جالب توجه دست به برگزاری کمپین‌های حمایتی از ملت مظلوم فلسطین کردند و تصاویر و فیلم‌هایی در حمایت از آزادی قدس در فضای مجازی منتشر شد. امسال در آخرین جمعه ماه رمضان سال ۱۴۴۱ روز جهانی قدس متفاوتی رقم خورد تا در حافظه تاریخی مردم جهان این روز به یادگار باقی بماند.

در این بین اما نقش نسل سومی ها و نسل چهارمی ها متفاوت بود و این نسل میدان دار اصلی این حرکت بودند.

در دهاقان مبینا علیان، نوجوان خوش ذوق، ناراحتی خود در نبودن در راهپیمایی روز قدس را با دکلمه ای زیبا نشان داد و با گفتن از حق مردم مظلوم فسلطین از کووید 1948 صحبت کرد که بیش از 70 سال است در منطقه حضور دارد و وقت آن شده است که این ویروس نابود شود.

 

کودکان و نونهالان براآنی هم امسال با در دست گرفتن تصاویر حاج قاسم سلیمانی و ثبت تصاویری از خود در هنگام سخنرانی رهبر معظم انقلاب به دنیا فهماندند که همه ملت ایران در هر سنی و جایگاهی عاشق مبارزه با اسرائیل هستند.

نوجوانان و کودکان نجف آبادی هم که هرسال در کنار دوستان و خانواده خود در راهپیمایی روز قدس شرکت می کردند، امسال با برگزار نشدن این راهپیمایی، خانه خود را محلی برای راهپیمایی و سر دادن شعار علیه آمریکا و اسرائیل کردند و با در دست گرفتن شعارها علیه اسرائیل، به نقاشی کشیدن مسجد قدس و کشیدن پرچم فلسطین بر روی صورت ها و دست های خود این روز را این گونه زنده نگه داشتند.

این کودک هم این گونه با همان زبان کودکانه و با بغضی فرخفته از اسرائیل، هرچه فریاد دارد بر سر اسرائیل می زند، تا گواهی باشد بر این ادعا که فرزندان خمینی، میراث دار پدران خود در راه آزادی قدس هستند.

و در گوشه ای دیگر از استان کودکان حیاط خانه خود را مسیر راهپیمایی کرده اند و با در دست داشتن پلاکاردهایی علیه جهانخواران شعار می دهند و رژیم اشغالگر قدس را به مبارزه می طلبند.

آخرین جمعه ماه رمضان 1441 اگرچه بی برگذاری راهپیمایی در شهرهای ایران برگزار شد اما دو برکت عظیم برای ملت ایران داشت؛ اول سخنرانی تاریخی رهبر معظم انقلاب که در سال های آینده برکات آن را در منطقه و جهان خواهیم داد و مانیفستی برای فعالیت علیه اسرئیل بود و دوم تسخیر فضای مجازی به دست نوجوانان و کودکانی که با زبان نسل خود به مبارزه با میراث ناملموس بریتانیای خبیث در منطقه برخواسته اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد