صفحه اصلی » استان اصفهان » سرپرست سپاهان: چهارشنبه برای دومین بار از تیم تست کرونا گرفته می‌شود/ بازگشت تکسیرا به اصفهان

سرپرست سپاهان: چهارشنبه برای دومین بار از تیم تست کرونا گرفته می‌شود/ بازگشت تکسیرا به اصفهان

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: قصد داریم روز چهارشنبه، پیش از شروع تمرین تست دوم کرونا را از بازیکنان و سایر اعضای تیم به عمل آورده و دور دوم تمرینات را آغاز کنیم.

تاریخ انتشار: ۲۰:۳۴ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ رضا فتاحی  برگزاری بازی تدارکاتی تیم‌های سپاهان و آلومنیوم اراک را تایید کرد و اظهار داشت: با باشگاه آلومینیوم اراک و رسول خطیبی هماهنگی‌های لازم را انجام داده و قرار است هفته آینده مقابل این تیم به میدان برویم.

وی درباره زمان برگزاری این دیدار افزود: هنوز تاریخ دقیق بازی با آلومینیوم اراک مشخص نشده و قرار است فردا یا نهایتا تا 2 روز دیگر زمان دقیق آن مشخص شود.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان با اشاره به اقدامات این باشگاه برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گفت: باشگاه سپاهان با هماهنگی هیئت پزشکی ورزشی، تمام مواردی را که قابلیت اجرایی داشته باشد انجام می‌دهد. هدف نخست باشگاه سپاهان از اجرا کردن پروتکل‌های بهداشتی، بیش از اجبار ستاد مقابله با کرونا و سازمان لیگ، حفظ سلامتی بازیکنان و اعضای باشگاه و خانواده‌های آنان است و حتی اگر این پروتکل‌ها وجود نداشت، باشگاه سپاهان تمام این اقدامات را برای حفظ سلامتی اعضای باشگاه و خانواده‌هایشان انجام می‌داد.

وی ادامه داد: رختکن‌ها، اتاق‌های کادر پزشکی و کادر فنی به صورت مداوم ضدعفونی شده و هر روز علائم جسمانی کادر فنی و سایر اعضای تیم توسط کادر پزشکی چک می‌شود.

فتاحی از انجام مرحله دوم تست کرونا در روز چهارشنبه خبر داد و اضافه کرد: کادر فنی امروز به تیم استراحت داده و تمرینی برگزار نخواهد شد و در صورت امکان قصد داریم روز چهارشنبه، پیش از شروع تمرین تست دوم کرونا را از بازیکنان و سایر اعضای تیم به عمل آورده و دور دوم تمرینات را آغاز کنیم.

وی شایعات موجود درباره مثبت بودن تست کرونای بازیکنان سپاهان را تکذیب کرد و گفت: هیچ کدام از اعضای تیم کرونا ندارند و این شایعات را تکذیب می‌کنم. سپاهان از زمان تعطیل شدن لیگ تا 27 اسفندماه در اصفهان در قرنطینه بود. در حالی که اکثر تیم‌ها از 15 اسفند تمرینات را تعطیل کرده بودند، قلعه‌نویی سپاهان را تا 27 اسفندماه با تمرین در اصفهان قرنطینه کرده بود. از طرف دیگر روز 5 فروردین بازیکنان را فراخوانده و از آنها تست گرفتیم و تا روز 12 فروردین اجازه خروج از اصفهان را به آنها ندادیم و پس از آن نیز کادر فنی و پزشکی تیم به طور مرتب با بازیکنان در تماس بودند.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان افزود: هفته گذشته پس از صدور مجوز برای شروع تمرینات، نخستین تیمی که اقدام به تست‌گیری کرد سپاهان بود و 3 روز بعد از گرفتن تست، تمرینات ما شروع شد. تست‌های PCR و الایزا را انجام داده و بچه‌ها هیچ مشکلی نداشتند. تنها موارد مشکوک ما به پیش از اسفندماه برمی‌گردد که 2 تن از بازیکنان تیم سرمای شدیدی خورده بودند و همان زمان کادر پزشکی به آنها اجازه تمرین نداد. تست IGG به این معنی است که قبلا بیماری را گرفته و رد کرده‌اند و خوشبختانه تست‌های جدید PCR و IGG آنها منفی است.

وی از بازگشت ” تکسیرا” خبر داد و تصریح کرد: تکسیرا امروز به ایران بازگشته و برای انجام تست‌های کرونا به مراکز درمانی می‌رود.

فتاحی درباره احتمال تعطیل شدن لیگ با توجه به مثبت شدن تعدادی از بازیکنان لیگ برتر، گفت: قبلا در این مورد نظرات‌مان را گفته‌ایم و از تصمیم ستاد مقابله با کرونا و سازمان لیگ برای برگزاری لیگ و صدور مجوز برای تمرینات تمکین کرده و تمرینات را آغاز کردیم. از این به بعد نیز تابع تصمیمات مسئولان هستیم و تا زمانی که قرار باشد به تمرینات خود ادامه می‌دهیم و در مسابقات با قدرت حضور خواهیم یافت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد