صفحه اصلی » اجتماعی » انتظامی قضایی » تحریم ناجا نشان دهنده قدرتمندی و اثرگذار بودن این نهاد است/ امنیت کشور ما توسط آمریکا بدست نیامده که توسط آن نابود شود

امام جمعه دولت آباد:

تحریم ناجا نشان دهنده قدرتمندی و اثرگذار بودن این نهاد است/ امنیت کشور ما توسط آمریکا بدست نیامده که توسط آن نابود شود

امام جمعه دولت آباد با بیان اینکه آمریکا با تحریم ناجا به دنبال سلب آرامش و تحریم امنیت ملت ایران است، گفت: امنیت کشور ما وارداتی نیست که خراب شود و توسط آمریکا هم بدست نیامده است که توسط آن تضعیف و نابود شود.

تاریخ انتشار: ۱۷:۳۷ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۶

حجت الاسلام والمسلمین سید حسین محمود آبادی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص تحریم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا از روی ناتوانی و ذلیلی این رژیم است.

او اظهار کرد: آمریکا با تحریم ناجا به دنبال سلب آرامش و تحریم امنیت ملت ایران است که او با روش های مختلفی این کار را انجام داده و تا کنون به نتیجه ای نرسیده است.

امام جمعه دولت آباد افزود: تحریم ناجا نشان دهنده قدرتمندی و اثرگذار بودن این نهاد است که آمریکا دکمه تحریمش را روی این نهاد فشرده است.

وی تصریح کرد: ایران ما قدرتمند است و چون قدرتمند است این تحریم ها هیچ منفعتی برای آمریکا نخواهد داشت؛ با حمایت های مردم بی اثر بودن این تحریم ها نمایان خواهد شد.

حجت الاسلام محمود آبادی خاطر نشان کرد: امنیت کشور ما وارداتی نیست که خراب شود و توسط آمریکا هم بدست نیامده است که توسط آن تضعیف و نابود شود.

وی در آخر گفت: ما برای امنیت کشورمان خون ها ریخته ایم و همین نیروی انتظامی شهدای بسیاری در راه امنیت کشور فدای انقلاب و مردم کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد