صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » تحریم نیروی انتظامی، سرگردانی امریکایی ها از قدرت منطقه ای و جهانی ایران

نویسنده و فعال فرهنگی مطرح کرد؛

تحریم نیروی انتظامی، سرگردانی امریکایی ها از قدرت منطقه ای و جهانی ایران

نویسنده و فعال فرهنگی گفت: این تحریم ها تبلیغاتی است و نشان دهنده سرگردانی امریکایی ها از قدرت منطقه و جهانی ایران است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۶

محسن نصری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: تجربه 40 سال گذشته نشان داده که هر گاه دشمنان جمهوری اسلامی ایران از ابزار تحریم و تهدید استفاده می کنند که شکست بزرگی را متحمل شده اند.

نویسنده و فعال فرهنگی گفت: امریکایی ها در 40 سال گذشته و به خصوص در دهه اخیر، تهدیدهای توخالی داشتند اما پس از حمله ایران به پایگاه عین السد و رسیدن نفتکش های به ونزوئلا، جرئت عمل به تهدیدهای تو خالی خود را نداشتند.

وی افزود: فرمانده نیروی انتظامی ما کار اقتصادی نمی کند و این تحریم ها بعد تبلیغاتی دارد؛ انتخابات در امریکا، دومین دلیل تحریم های اخیر امریکا علیه ایران است.

نصری با بیان اینکه امریکا در بحث ویروس کرونا با مشکلات متعددی روبه رو شده است، تصریح کرد: ترامپ برای کمرنگ کردن افتضاح های اخیر خود، رو به تحریم مسئولان و نهادها و سازمان های ایران روی آورده است تا فرار رو به جلو داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: هر گاه مشکلات داخلی امریکایی ها بیشتر شده و موفقیت های جمهوری اسلامی بیشتر شده است، امریکایی ها تحریم جدید انجام می دهند.

این فعال فرهنگی در پایان گفت: این تحریم ها تبلیغاتی است و نشان دهنده سرگردانی امریکایی ها از قدرت منطقه و جهانی ایران است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد