صفحه اصلی » سیاسی » تحریم سردار اشتری عجز و ناتوانی امریکا در مقابل ملت ایران را ثابت می کند

تحریم سردار اشتری عجز و ناتوانی امریکا در مقابل ملت ایران را ثابت می کند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم سردار اشتری و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ظاهری است و عجز و ناتوانی امریکا در مقابل ملت ایران را ثابت می کند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۹ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۷

حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با بیان اینکه تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ناتوانی امریکا و استکبار جهانی است، اظهار کرد: تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و فرمانده آن با توجه به شکست های مختلف امریکایی ها در ماه های اخیر، صورت گرفته است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران در بحث کرونا با وجود تحریم ظالمانه، توانست این بیماری را کنترل کند و فوتی ها را به حداقل برساند و حتی برخی از تجهزات مقابله و شناسایی کرونا را به کشورهای اروپایی صادر می کند.

وی افزود: امریکا با ادعای ابر قدرتی برای مقابله با کمبود این تجهیزات، دست به غارت و دزدی زده است و در این زمینه در مقابل ایران و دیگر کشورهای دنیا شکست خورد.

حجت الاسلام موسوی لارگانی با بیان اینکه اینگونه تحریم ها برای خود نمایی و احساس قدرت امریکایی است، تصریح کرد: امریکایی ها افرادی خدوم و زحمتکش مانند سردار اشتری و همکاران آن را در لیست تحریم قرار می دهد؛ معلوم اشست که امثال سردار اشتری ها ارتباط با اروپا و امریکا ندارند.

وی اضافه کرد: این تحریم ها ظاهری است و عجز و ناتوانی امریکا در مقابل ملت ایران را ثابت می کند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد