صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » امریکا فقط تک به تک 80 میلیون ایرانی ها را تحریم نکرده است

امریکا فقط تک به تک 80 میلیون ایرانی ها را تحریم نکرده است

شاعر و فعال هنری گفت: امریکا فقط تک به تک 80 میلیون ایرانی ها را تحریم نکرده و ابهت تحریم را شکسته است و دیگر تحریم دیگر ارزش ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۸ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۸

صادق میرصالحیان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص تحریم سردار اشتری و نیروی انتظامی ایران اظهار کرد: اگر امریکایی ها از در دوستی و تعامل و حسن وارد می شدند باید تعجب کنیم؛ کار امریکا سنگ اندازی جلوی پای جمهوری اسلامی ایران است و تحریم های 40 سال گذشته مصداق بارز این نکته است.

شاعر و فعال هنری با بیان اینکه امریکایی ها با تدوام تحریم ها و این حرکت در جهان، به ضرر خود کار می کنند، تصریح کرد: شاید زمانی با پروپاگاندای رسانه ای غرب، هجمه های متعددی علیه ایران می شد اما اکنون به دلیل آگاهی جامعه جهانی، اگر امریکا ایران را تحریم، ترور و حتی تهدید  کند به ضرر خود تمام می شود و اکنون امریکا منفورترین چهره خود را  به نمایش می گذارد.

میرصالحیان با توضیح اینکه شاید در تاریخ اینقدر امریکا منفر نبوده است، بیان کرد: کسی که دارد غرق می شود، هر چقدر توان دارد دست و پا و به هر چیزی چنگ می زند و تحریم های اخیر امریکا نشان دهنده این دست و پا زدن هاست.

وی با اشاره به تحریم های متعدد امریکا اضافه کرد: امریکا فقط تک به تک 80 میلیون ایرانی ها را تحریم نکرده و ابهت تحریم را شکسته است و دیگر تحریم  ارزش ندارد.

این فعال هنری بیان کرد: حرکت و رسیدن نفتکش های ایرانی به ونزوئلا عملا دور زدن تحریم در جامعه جهانی است و ایران به همه دنیا نشان داد که به راحتی می تواند دلار را کنار گذاشت و مبادلات را بدون دلار انجام داد.

میرصالحیان تأکید کرد: رسیدن نفتکش های ایرانی به ونزوئلا به اندازه حمله موشکی به پایگاه عین السد برای امریکایی ها درد آور است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد