صفحه اصلی » ورزشی » دومین تست کرونایی سپاهانی‌ها + عکس

دومین تست کرونایی سپاهانی‌ها + عکس

پس از مثبت شدن تست کرونای دو عضو تیم فوتبال سپاهان، بار دیگر از بازیکنان و کادر فنی و سایر عوامل تیم فوتبال سپاهان در 3 گروه جداگانه تست کرونا گرفته شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ - جمعه ۱۳۹۹/۰۳/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ روز گذشته اخبار مبتلا شدن یک بازیکن و یک کادر فنی سپاهانی ها به کرونا، منتشر شد و عباسعلی ربیعی، پزشک تیم سپاهان در این زمینه گفت: یک بازیکن و یک عضو کادر تیم سپاهان به ویروس کرونا مبتلا شدند؛ در غربالگری انجام شده توسط باشگاه به این 2 نفر مشکوک شدیم و هم‌اکنون در قرنطینه خانگی به سر می‌بردند.

پزشک تیم سپاهان اظهار کرد: از این 2 عضو باشگاه نمونه‌گیری شده است؛ در شرح حالی که از این 2 شخص گرفته شد، یکی از این افراد با کاهش حس بویایی روبه‌رو شده بود و فرد دیگر در معاینات فیزیکی دارای 0.2 درجه تب بود و بلافاصله از مجموعه تیمی جدا شدند و تست‌ها و آزمایش‌های لازم از آن‌ها گرفته شد.

وی ادامه داد: به همین دلیل تمرینات تیم تعطیل شده است و در روزهای آینده مجددا از کل تیم نمونه‌گیری می‌شود تا با مشخص شدن نتیجه نمونه سایر اعضا، تمرینات از سر گرفته شود.

در همین حال روز گذشته اعلام شد نتیجه تست کرونای دو عضو تیم فوتبال سپاهان مثبت شده است.

امروز به همین دلیل بار دیگر از بازیکنان و کادر فنی و سایر عوامل تیم فوتبال سپاهان در 3 گروه جداگانه تست کرونا گرفته شد؛ تمرینات این تیم تا مشخص شدن نتیجه این تست‌ها تعطیل است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد