صفحه اصلی » اجتماعی » سامانه 197، پل ارتباطی مردم با پلیس و عامل رفع نقص ها در ماموریت ها است

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان:

سامانه 197، پل ارتباطی مردم با پلیس و عامل رفع نقص ها در ماموریت ها است

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: با توجه به تعدد و نوع ماموریت ها، مردم نگرانی ها و گلایه هایی  دارند که دفتر همگانی بازرسی ناجا مسیری فراهم کرده است که شهروندان از طریق سامانه 197 به عنوان پل ارتباطی بتوانند اشکالات و نقص هایی که در ماموریت ها وجود دارد را اعلام کنند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۴ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

سردار محمدرضا میرحیدری در حاشیه بازدید از دفتر همگانی بازرسی ناجا اصفهان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با تسلیت ایام رحلت حضرت امام خمینی (ره)، اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم در هر قسمتی که هستیم برای تحقق آرمان های حضرت امام راحل قدم برداریم و به نحو شایسته مسئولیت خود را عمل کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: نیروی انتظامی یکی از دستگاه هایی است که رسالت سنگینی در حراست نظام و انقلاب و ارزش های آن دارد؛ نیروی انتظامی در حافظ امنیت مردم باید نقش کلیدی را ایفا کند.

وی افزود: با توجه به تعدد و نوع ماموریت ها، مردم نگرانی ها و گلایه هایی  دارند که دفتر همگانی بازرسی ناجا مسیری فراهم کرده است که شهروندان از طریق سامانه 197 به عنوان پل ارتباطی بتوانند اشکالات و نقص هایی که در ماموریت ها وجود دارد را اعلام کنند.

سردار میرحیدری افزود: این پل ارتباطی در قالب چهار فاکتور انتقادات و شکایت، گزارشات، و پیشنهادات و تقدیر از عملکر همکاران ناجا است که به فرماندهی پلیس معکس می کنند که بتوانند برای بهبود شرایط تاثیرگذار باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد