صفحه اصلی » سیاسی » بخشدار جرقویه علیا منصوب شد

با حضور فرماندار اصفهان:

بخشدار جرقویه علیا منصوب شد

صبح امروز در آئینی احمد صادقی به عنوان بخشدار جدید بخش جرقویه علیا معرفی و از زحمات حسین صادقی سرپرست این بخشداری تجلیل شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۸ - شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ صبح امروز (شنبه)، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان و بخش، احمد صادقی به عنوان بخشدار جدید بخش جرقویه علیا معرفی و از زحمات حسین صادقی سرپرست این بخشداری تجلیل شد.

حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در این آیین، با اشاره به ظرفیت خوب گردشگری در بخش جرقویه علیا، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های خوب گردشگری در بخش جرقویه علیا، با همکاری و همراهی مسئولین و مردم، زیرساخت های لازم جهت توسعه صنعت گردشگری در این بخش فراهم گردد.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت رونق بیشتر کشاورزی در بخش جرقویه علیا، گفت: باتوجه به پتانسیل خوب موجود در این منطقه، اقدامات مقتضی جهت لایروبی قنوات انجام و بستر لازم برای رونق بیشتر کشاورزی در این بخش مهیا گردد.

سیستانی با تأکید بر لزوم توسعه شهرک صنعتی رامشه، افزود: تاکنون گام های مؤثری در جهت توسعه شهرک صنعتی رامشه برداشته شده که این روند با همکاری بین بخشی باید ادامه یابد و بستر مناسب برای توسعه بیشتر زیرساخت های این شهرک، فراهم شود.

وی در ادامه تصریح کرد: باتوجه به ظرفیت خوب دامپروری در بخش جرقویه علیا، اقدامات لازم جهت راه اندازی مجتمع دامپروری در این منطقه، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

فرماندار اصفهان افزود: آسفالت معابر، بازنگری طرح هادی روستاها و همچنین تخصیص زمین جهت ساخت مسکن برای جوانان، ازجمله اقداماتی است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید برنامه ریزی های لازم در این راستا، انجام شود.

سیستانی در پایان خاطرنشان کرد: با همکاری و همدلی مردم و مسئولین می توان بسیاری از مشکلات موجود در این بخش را مرتفع کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد