صفحه اصلی » اجتماعی » تحریم ناجا، نشانه عجز و ناتوانی رژیم تروریستی آمریکا در بر هم زدن امنیت نظام جمهوری اسلامی است

تحریم ناجا، نشانه عجز و ناتوانی رژیم تروریستی آمریکا در بر هم زدن امنیت نظام جمهوری اسلامی است

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان، با بیان اینکه آمریکا برای برگرداندن آبروی از دست رفته خود چاره ای جز تحریم افراد و نهادهای انقلابی ندارد، تحریم نیروی انتظامی و فرمانده این نیرو را نشانه عجز و ناتوانی خود در برهم زدن امنیت نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ مجتبی فداء بیان کرد: نیروی انتظامی یکی از استوانه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای برقراری امنیت و آرامش و احساس آرامش و خدمت رسانی به مردم از جانب نظام محسوب می شود و الحمدالله هم در انجام ماموریت های خود همیشه موفق بوده و توانسته دشمن را در نا امن کردن کشور ناکام کند.

وی با بیان اینکه آمریکا برای برگرداندن آبروی از دست رفته خود چاره ای جز تحریم افراد و نهادهای انقلابی ندارد اظهار داشت: تحریم نیروی انتظامی و فرمانده بسیجی و مجاهد این نیرو در حقیقت نشانه عجز و ناتوانی رژیم تروریستی آمریکا در برهم زدن امنیت نظام جمهوری اسلامی است.

سردار فداء تصریح کرد: در طی سالیان اخیر بارها توطئه ایجاد اغتشاش و نا امنی در کشور از سوی دشمن با هوشمندی، مدیریت و تدبیر خوب فرمانده ناجا و اقتدار نیروهای پلیس خنثی شده و پادوها و اجیر شده های آن ها هم به دست این نیروی مقتدر شناسایی و یکی پس از دیگری به دست قانون سپرده شدند که همین امر باعث عصبانیت آن ها از ناجا شده و آمریکا چاره ای جز تحریم این نیرو در خود ندیده است.

وی به همبستگی بین مردم و نیروهای مسلح اشاره کرد و افزود: تاریخ 40 ساله انقلاب نشان داده که یک اُنس و اخوتی وصف ناپذیر بین مردم و نیروهای مسلح همیشه برقرار بوده و این گونه اقدامات هیچ تاثیری در اراده ملت ما به وجود نخواهد آورد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: ما هم زحمات و تلاش های نیروی انتظامی را ارج می نهیم و همیشه پتشیبان این نیرو بوه و خواهیم بود و ان شاء الله با همبستگی ، همدلی و همراهی هم پشت دشمن را به خاک می مالیم.

وی در پاسخ به این سوال که برای خنثی کردن توطئه های احتمالی دشمن برای نا امن کردن کشور چه اقداماتی باید در دستور کار قر گیرد گفت: اول از همه وحدت، همدلی و انسجام بین نیرو ها، دوم افزایش آمادگی ها، سوم بالا بردن و تقویت آمادگی های رزمی و دفاعی و چهارم افزایش تونمندی ها و دفاع از اقتدار نیروهای مسلح باید در دستور کار باشد که اگر این رویه جاری و ساری شود مطمئناً خنثی شدن توطئه های احتمالی دشمن نیز با موفقیت همراه خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد