صفحه اصلی » اقتصادی » نبود برنامه ریزی مشخص در حوزه کسب و کار استان صدای رئیس اتاق بازرگانی اصفهان را درآورد

نبود برنامه ریزی مشخص در حوزه کسب و کار استان صدای رئیس اتاق بازرگانی اصفهان را درآورد

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه ضعف نهادی استان اصفهان در حوزه کسب و کار، عدم داشتن برنامه ریزی مشخص در این حوزه است بر نقش مهم و کلیدی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اشتغالزایی استان تاکید کرد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱

به گزارش صاحب نیوز؛مسعود گلشیرازی در دیدار سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه ضعف نهادی استان اصفهان در حوزه کسب و کار، عدم داشتن برنامه ریزی مشخص در این حوزه است، اظهار کرد: با تعیین مولفه های موردنیاز و برنامه ریزی دقیق و هدفمند می توان ضعف موجود را برطرف کرد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی اصفهان در حوزه کار و کارآفرینی و فناوری آماده همکاری با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

وی به تشریح فعالیت های اتاق اصفهان در حوزه اشتغال از طریق ایجاد سرای رشد و نوآوری، شتاب دهنده ها و واحد پژوهش وبررسی های اقتصادی پرداخت

گلشیرازی بر نقش مهم و کلیدی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اشتغالزایی استان تاکید کرد.

کامران کلانی، سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در این دیدار با بیان اینکه در استان به اشتغالزایی آنگونه که شایسته است، اهمیت داده نمی شود، گفت: تعامل هر چه بیشتر اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی و اداره تعاون در اشتغالزایی موثر بوده و لازم است مسئولان ذیربط نیز برنامه منظمی در خصوص مشاغل استان داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد