صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » زنی که غرب می‌خواهد فراموش شود

به مناسبت روز دختر؛

زنی که غرب می‌خواهد فراموش شود

مُدگرایی ابزاری در اختیار استعمار غرب است تا با حذف پوشش زن، جذابیت‌هایی که باید در اختیار تقویت بنیان خانواده قرار گیرد را از جامعه گرفته و شرایط را برای افزایش فساد افسارگسیخته و در نهایت در اختیار گرفتن ملت‌ها فراهم کند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۹ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۳

صاحب نیوز_احسان جدیدی/ هنوز چند هفته‌ای از قتل رومینا اشرفی نگذشته است و بحث قتل های خانوادگی داغ است. هر چند دستگاه تبلیغاتی غرب تلاش دارد با گذاشتن نام «قتل‌های ناموسی» و اشاره غیرمستقیم یا مستقیم به «غیرت» این اتفاقات را دست‌مایه حمله به غیرت و ناموس‌پرستی مرد کند. یعنی احساسی درون مرد که دوست ندارد و اجازه نمی‌دهد چشم بد به سمت ناموس وی نگاه کند.

در ماجرای قتل‌های این چنینی رویکرد غرب بر اساس مطلبی که بیان شد، حمله به «غیرت» است و به نوعی تلاش در این زمینه برای پاک کردن صورت مسأله است. در حالی که مشکل غیرت داشتن مرد نیست بلکه مشکل آن چیزی است که این حس فطری هر مردی را به درد وامی‌دارد و آزار می‌دهد.

به عنوان مثال در اجرای قتل رومینا اشرفی هر چند این پدر حق نداشت دست به چنین کار ظالمانه‌ای بزند که در قرآن کریم بیان شده است هر کس یک انسان را بیگناه به قتل برساند مانند این است که همه مردم عالم را به قتل رسانده باشد، اما باید دید چه چیزی پدر قاتل را به این حرکت واداشت!؟ تصورش هم دردناک است که ببینی در کوچه و خیابان مردم تصاویر دخترت را در آغوش مردی به همدیگر نشان می‌دهند که با هم فرار کرده‌اند؛ آن هم مردی که سنش دو برابر سن دختر تو است و پیش از این از تو جواب منفی گرفته اما رو در روی تو ایستاده و دخترت را فریفته است.

البته داستان عمیق‌تر از این است. خود دختر علت فرارش را محیط وهم انگیز و خشن خانواده و کمبود محبت بیان کرده است که خود این نیز می‌تواند جای بحث داشته باشد و این‌ها بر اساس شواهد و سخنان شاهدان به دست آمده و دقیق شدن در این مسأله نیاز به وارد شدن به زندگی این خانواده است که در مجال این بحث نمی‌گنجد.

زندگی که ماجرای آن نقل شد در زمینه خانواده اسلامی نبوده است. در زندگی اسلامی دختر آن چنان غرق در محبت پدر است که دیگر کمبودی برای فکر کردن به بیرون از خانواده نخواهد داشت.

وقتی در اسلام در این حد سفارش ملاحظات دختر شده است که حتی عنوان شده هر گاه پدر وارد خانه می‌شود ابتدا با دختر مصافحه کند بعد با پسر، مشخص می‌شود که حساب اسلام بر روی دختر حساب ویژه ای است.

در زندگی اسلامی ارتباط با نامحرم در فضای مجازی هم نادرست و نهی شده است چه برسد به آن که آن قدر این ارتباط تداوم پیدا کند که موجب محبت شود و کار را به جایی برساند که عقل و هوش را از دختر برباید و حاضر به فرار با مردی مشهور به اعمال خلاف با سنی بیش از دو برابر سن خود شود.

در زندگی اسلامی پوشش و حیا به دختر آموخته و در بطن وی نهادینه می‌شود تا در فضای مجازی یا حقیقی به عشوه‌گری و تحریک دیگران نپرداخته، داشته‌های خود را برای همسرش حفظ کند.

اسلام جذابیت و زیبایی را در زن آفرید تا این جذابیت‌ها موجب شکل‌گیری و قوام خانواده شده و بستر رشد انسان‌ها در این دنیا فراهم شود اما دستگاه انصافاً قدرتمند و دقیق استبداد و استعمار غرب که در سال‌های اخیر به کمک امپراطوری رسانه‌ای و تبلیغاتی خود با رواج ازدواج سفید و هم‌جنس‌بازی نشان داد بنیان خانواده را نشانه رفته است، تلاش کرده با گرفتن روحیه فطریِ حیا این جذابیت‌ها را از طریق مُدآفرینی و رواج مُد از زن بگیرد تا آن جاذبه ذکر شده برای شکل‌گیری بنیان خانواده‌ها و قوام آن‌ها از جامعه حذف شود.

توطئه و تهدید مُد با مشاهده پوشش زنان در عکس‌های مربوط به 50 سال قبل در نقاط مختلف جهان و مقایسه با پوشش امروز همین نقاط کاملاً آشکار و قابل لمس است.

پوشش زن که محافظ جذابیت‌های زن برای ارائه این جذابیت‌ها برای همسر است، در طول سال‌های اخیر توسط دشمن کمرنگ شده و از بین رفته است تا این جذابیت‌ها دیگر برای زن حفظ نشود و نتیجه آن پایین آمدن ارزش همین زنان در جامعه شده است که نگاهی به روابط موجود بین پسران و دختران در جامعه و چگونگی آن و نتیجه آن برای قشر آسیب‌پذیر و ظریف زن گواه این مطلب است.

جایگاه و ارزش زن حفظ نخواهد شد مگر این که این پوشش و حیا در زن حفظ شود و اگر چنین شد بنیان خانواده مستحکم‌تر شده، میزان غیرقابل کنترل فساد از جامعه برچیده شده و خود به خود دژی در برابر استعمار غرب پدیدار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد