صفحه اصلی » اجتماعی » سخنگوی علوم پزشکی اصفهان: رسیدگی به موارد اعتراضی پرستاران دست ما نیست/ انتقال درخواست پرستاران به کشور

سخنگوی علوم پزشکی اصفهان: رسیدگی به موارد اعتراضی پرستاران دست ما نیست/ انتقال درخواست پرستاران به کشور

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: رسیدگی به موارد اعتراض پرستاران دست ما نیست و در سطح وزرات بهداشت و درمان و سازمان برنامه و بودجه درحال پیگیری است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۳ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۳

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص آخرین اقدامات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای اعتراض و درخواست پرستاران، اظهار کرد: درخواست پرستاران اصفهانی در سطح وزرات بهداشت و درمان و سازمان برنامه و بودجه درحال پیگیری است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: رسیدگی به موارد درخواست پرستاران دست ما نیست.

وی افزود: درخواست پرستاران که بحث های استخدام و قرار بود را وزارت بهداشت منتقل کردیم و در حال پیگیری هستیم.

نجیمی خاطر نشان کرد: اعلام زمان مشخصی برای این مشلات به دلیل رسیدگی در وزارتخانه، وجود ندارد.

به گزارش صاحب نیوز؛ اولین روز خرداد ماه، پرستاران و کادر درمان بیمارستان‌ های اصفهان در اعتراض به تبعیض، عدم پاسخگویی و عدم شفافیت و بی‌عدالتی در مقابل دادگستری اصفهان تجمع کردند و خواستار پاسخگویی مسئولان به مطالبات آن‌ها شدند.

مصطفی جعفری هرندی، از پرسنل بیمارستان الزهرا (س) اصفهان و عضو هیأت مدیره نظام پرستاری در خصوص این اعتراض گفت: پرستاران خواهان اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری، بررسی ارتقای قانون بهره‌وری، حذف شرکت‌ها و نیروهای قراردادی، اجرای قانون مشاغل سخت و زیان‌آور که مصوبه قانون مجلس شورای اسلامی است، هستند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد