صفحه اصلی » تولیدی » آدم کشی، تفریحی قدیمی برای تمدن غرب

آدم کشی، تفریحی قدیمی برای تمدن غرب

کارشناس مسائل سیاسی گفت: آدم کشی برای غربی های فاسد از گذشته یک تفریح  و لذت بوده است و مطالعه تاریخ استعمار و یا جنایت های کنونی در عراق و افغانستان بیانگر این مطلب است.

تاریخ انتشار: ۱۸:۵۶ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۳

محمد حسن ربانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: آمريکا از قشر هاي مختلف متشکل شده که سياه پوستان يکي از اين قشرها هستند و بیشتر سیاه پوستان ساکن آمریکا، مهاجر نیستند.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: 13 درصد جمعیت امریکا با جمعیتی بالغ بر 32 میلیون سیاه پوست هستند؛ اگرچه وطن اولیه و اصلی سیاهان افریقا بوده، آن ها درحال اسارت توسط استعمارگران به امریکا آورده شده و هنوز هم نگاه بردگی به آن ها وجود دارد.

وی افزود: این حوادث نشان داد برائت از ظالمان و بدنبال راه نجات بودن حتی در امریکا جدی است و ما باید منجی را بشناسانیم و خود، حامی مظلومان باشیم

ربانی ادامه داد: دستفروشی قاچاق سیگار در اصل بهانه کشتن جورج فلوید بوده و در اصل عادت و سرگرمی و لذت کشتن را بردن و حس برتری نژادی و تنفر از سیاهان دلیل کشتن این فرد بوده است.

وی با بیان اینکه ممکن است پلیس بهانه های دیگری راهم ذکر کرده یا بکند ولی قطعاً فلوید مسلح نبوده و قدرت مقابله نداشته است، ادامه داد: آدم کشی برای غربی های فاسد از گذشته یک تفریح  و لذت بوده است و ذبح انسانیت زیر پای خود برتر بینی، شبیه درندگی حیوانات اتفاق می افتد و مطالعه تاریخ استعمار و یا جنایت های کنونی در عراق و افغانستان بیانگر این مطلب است.

محمد حسن ربانی در پایان گفت: آنچه مهم و اصل است، آماده سازی زمینه ظهور بوده که تکلیف ماست و علائم از اختیار ما خارج و مخفی است؛ حوادث امریکا نشان دهنده امادگی جوامع برای طرد ظالمان است لذا وظیفه ما نشان دادن راه نجات و معرفی و تبیین اسلام ناب و امام  زمان به عنوان منجی کامل و موعود است.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × چهار =