صفحه اصلی » اجتماعی » مطرح کردن درخواست پرستاران اصفهانی در اولین نشست کمیسیون بهداشت مجلس/ تقاضای تغییر وضعیت به حق است اما باید منابع مالی آن دیده شود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خبر داد؛

مطرح کردن درخواست پرستاران اصفهانی در اولین نشست کمیسیون بهداشت مجلس/ تقاضای تغییر وضعیت به حق است اما باید منابع مالی آن دیده شود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: بحث درخواست پرستاران و کادر درمانی اصفهان را در اولین جلسه کمیسیون بهداشت با وزیر بهداشت مطرح کردیم.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۵

پروین صالحی مبارکه در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص وضعیت درخواست پرستاران اصفهانی اظهار کرد: بحث درخواست پرستاران و کادر درمانی اصفهان را در اولین جلسه کمیسیون بهداشت با وزیر بهداشت مطرح کردیم و پیگیری حل این مسئله انجام هستیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: این تغییر وضعیت ها برای یک ارگان خاص نیست و این بحث را در خیلی از دستگاه ها و ارگان ها داریم، تصمیم تغییر وضعیت قرار دادی به استخدام در سطح کشور انجام می شود که باید اول منابع مالی آن دیده و بعد از آن اقدام شود.

بیشتر بخوانید؛

سخنگوی علوم پزشکی اصفهان: رسیدگی به موارد اعتراضی پرستاران دست ما نیست

وی افزود: برخی از این پرستاران و دیگر شاغل ادارات چندین سال است که به صورت قراردادی در حال خدمت هستند، این تقاضای تغییر وضعیت به حق است اما باید منابع مالی آن در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد