صفحه اصلی » اقتصادی » افزایش قیمت لوازم خودرو، معضلی در بازار اتومبیل که به آن پرداخته نمی شود

افزایش قیمت لوازم خودرو، معضلی در بازار اتومبیل که به آن پرداخته نمی شود

فعال بازار خودرو گفت: یکی از مشکلاتی که این روزها به آن کمتر پرداخته می شود افزایش قیمت لوازم یدکی بوده در حالی که گاهاً کیفیت برخی از آن ها خوب نیست.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۵

داوود امیری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در بازار خودرو با دو مقوله افزایش قیمت خودرو و افزایش لوازم قیمت لوازم یدکی رو به رو هستیم که بیشتر از قیمت خودرو صحبت به میان می آید.

فعال بازار خودرو تصریح کرد: همان طور که می توان با بررسی بازار به خوبی مشخص است قیمت خودرو همچنان با جهشی که داشت، البته کمی با قیمت کمتر به فروش می رسد و هنوز بین قیمت کارخانه و بازار تفاوت زیادی است.

وی افزود: به نظر می رسد تنها برنامه ای که می تواند قیمت را مدیریت کند، افزایش عرضه است که هنوز اتفاق نیفتاده است و در برخی موارد نسبت به سال گذشته با کاهش کیفی تولید نیز رو به رو بودیم.

امیری گفت: یکی از مشکلاتی که این روزها به آن کمتر پرداخته می شود افزایش قیمت لوازم یدکی بوده در حالی که گاهاً کیفیت برخی از آن ها خوب نیست.

وی در پایان گفت: امیداواریم با مدیریت بهتر بازار و افزایش عرضه شاهد بهتر شدن وضعیت بازار شده و در کنار این موضوع بازار رونق خوبی نیز پیدا کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد