صفحه اصلی » استان » شاهین‌شهر و میمه » بزرگ ترین ناقص حقوق بشر که خود را حامی آن معرفی می کند/ بلایی که غرب بر سر جهان آورد

بزرگ ترین ناقص حقوق بشر که خود را حامی آن معرفی می کند/ بلایی که غرب بر سر جهان آورد

تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: آمریکا به ناحق خود را بزرگترین حامی حقوق بشر در جهان معرفی می کند در حالی که خود او بزرگترین ناقض حقوق بشر است و از طرفی جمهوری اسلامی که بزرگترین قربانی تروریسم در جهان است را به نقض حقوق بشر متهم می‌کنند.

تاریخ انتشار: ۰۰:۱۱ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ حقوق بشر واژه ای که سال هاست که اصالت خود را از دست داده چرا که روزی نیست که از گوشه و کنار این جهان فریاد مظلومی بلند نشود و خبر جنایت، قتل و غارت با کشتار بی رحمانه مردم مظلوم و بیگناه به اقصی نقاط جهان مخابره نشود و بررسی ها بیانگر آن است که در همه این جنایت ها دولت ایالات متحده آمریکا بطور مستقیم یا غیر مستقیم دست دارد این در حالی است که با بی شرمی تمام خود را بزرگترین مدعی اعاده حقوق بشر برای ملت های جهان هم می داند جالب آنکه با همین ادعای دروغین سالها است که در منطقه خاورمیانه جنایت های بزرگی را رقم می زند.

غلامعلی کریمی در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز؛ در این خصوص اظهار کرد: آمریکا به ناحق خود را بزرگترین حامی حقوق بشر در جهان معرفی می کند در حالی که خود او بزرگ ترین ناقض حقوق بشر است و از طرفی جمهوری اسلامی که بزرگترین قربانی تروریسم در جهان است را به نقض حقوق بشر متهم می‌کنند در حالی که حتی بزرگان اقلیت‌های یهودی، ارمنی در ایران به صراحت اعلام کردند که در هیچ کشوری مانند ایران آزادی ندارند و حقیقتاً در هیج کشوری مثل جمهوری اسلامی ایران، این سطح از آزادی و رعایت حقوق و کرامت انسانی وجود ندارد.

کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: چنانچه در بحث کرونا همه دنیا شاهد بودند که در غرب چیزی به نام کرامت انسانی وجود ندارد و بر عکس اساس جمهوری اسلامی بر مبنای کرامت انسانی بنا شده است.

این تحلیلگر سیاسی در پاسخ به این سوال که با وجود اینکه آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است و خود را حامی حقوق بشر می‌داند چرا جمهوری اسلامی را مورد اتهام نقض حقوق بشر قرار می‌دهد خاطرنشان کرد: خداوند در آیات ۱۱۲ و ۱۱۳ سوره مبارکه انعام می فرماید دو جبهه بندی اساسی در عالم وجود دارد دو جبهه حق و باطل،  جبهه حق که همان جبهه انبیا و در واقع حزب‌الله و در نقطه مقابل  جبهه باطل که شیاطین و فرعون های زمان و مستکبرین عالم و امتداد شان تا منافقین و بیمار دلان هست همان کسانی است که قرآن کریم از آنها به عنوان فی قلوبهم مرض یاد می‌کند.

کریمی اضافه کرد: آیه ۱۱۲ سوره انعام می فرماید ساختار عالم این گونه است که ما قرار دادیم به این شکل که در مقابل هر نبی و در مقابل جبهه انبیا، جبهه ای از شیاطین انس و جن وجود دارد.

وی با بیان اینکه شیطان انسی که امروز در راس آن آمریکا و شیاطین جنی ابلیس و دار و دسته اش قرار دارند تاکید کرد: قسمت اعظم و در واقع اصلی ترین بخش نبرد جبهه باطل با جبهه حق، ایجاد عملیات روانی و جنگ نرم است.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: امروز در داخل کشور جریانی وجود دارد که همسو با آمریکا حتی در رسانه‌ها است همسوی با آمریکا، جمهوری اسلامی را متهم به نقض حقوق بشر می کنند و در اخبار و حواشی و حوادث جستجو می کنند تا یک مورد قتلی که پدری از حالت کنترل انسانی خارج شده را پیدا ‌کنند و آن را به اسلام و جمهوری اسلامی نسبت دهند.

وی با اشاره به تاکید دین مبین اسلام در دفاع از مظلوم و مستضعفین جهان گفت دلیل اینکه آمریکا ایران را به نقض حقوق بشر متهم می‌کند این است که جمهوری اسلامی ایران حامی و مدافع حقوق مظلومین و مستضعفین سراسر عالم است و در جبهه استکبار دشمنان قرار ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99