صفحه اصلی » اجتماعی » جلوگیری از تخلف، کار دست مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی داد/ ضرب و شتم دامپزشک وظیفه شناس برای جلوگیری از پلمب واحد متخلف

جلوگیری از تخلف، کار دست مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی داد/ ضرب و شتم دامپزشک وظیفه شناس برای جلوگیری از پلمب واحد متخلف

مسئول فنی بهداشتی یکی از واحدهای بسته بندی تخم مرغ خوراکی که برای مهر و موم خط تولید به یک واحد بسته بندی تخم مرغ در شهرستان نجف آباد مراجعه می کند و با مخالفت مواجه شده و مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۵۱ - شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ دکتر امیرحسین شاهینی مسئول فنی بهداشتی یکی از واحدهای بسته بندی تخم مرغ خوراکی در شهرستان نجف آباد، با توجه به وظیفه نظارت بهداشتی بر چرخه تولید فرآورده های خام دامی و تامین امنیت غذایی، بعداز ظهر روز سه شنبه سوم تیر ماه 99 به منظور اجرای قانون مبنی بر پلمب خط تولید با توجه به عدم حضور مسئول فنی بهداشتی، به محل واحد تولیدی مذکور مراجعه کرده که با سرسختی و مخالفت مواجه می شود.

پس از اصرار مسئول فنی مبنی بر توقف تولید بر اساس قانون، وی مورد ضرب و شتم قرار گرفته و  برای درمان به بیمارستان شریعتی اصفهان اعزام می شود.

این موضوع سریعا در دستور کار مسئولین اداره کل دامپزشکی استان اصفهان قرارگرفته و برای روشن شدن تمامی ابعاد تخلف، با احضار مدیر واحد و بررسی ویژه موضوع، نسبت به تشکیل پرونده اقدام و ضارب به مراجع قضایی شهرستان نجف آباد معرفی خواهد شد.

مسئول حراست، مسئول اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان و مسئول شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد با حضور در بخش اورژانس بیمارستان دکتر شریعتی شهر اصفهان از دکتر شاهینی عیادت و دلجویی کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد