صفحه اصلی » استان » کاشان » برگزاری مانور عملیاتی آتش نشانی در شهرک خاتم الانبیاء(ص) کاشان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی کاشان خبرداد؛

برگزاری مانور عملیاتی آتش نشانی در شهرک خاتم الانبیاء(ص) کاشان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: مانوری با اهدافی چون بازآموزی نکات عملیاتی آموزشی فراگرفته شده، انجام عملیات سریع و بی نقص در مجتمع تجاری اداری مسکن مهر کاشان برگزارشد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۱ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد مسعود چایچی گفت: مانور عملیاتی اطفاء حریق در مجتمع تجاری اداری مسکن مهر کاشان توسط تیم‌های عملیاتی آتش نشانی برگزار شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: این مانور با اهدافی چون بازآموزی نکات عملیاتی آموزشی فراگرفته شده، انجام عملیات سریع و بی نقص و تعیین نقاط ضعف و کاستی‌ها در تجهیزات و مدیریت حوادث و تقویت نقاط قوت و به روزرسانی اطلاعات تخصصی عملیاتی در تیرماه  برگزار شد.

وی افزود:  این مانور با محوریت کلیه پرسنل عملیاتی ایستگاه شماره پنج ساختمان شهدای آتش نشان این سازمان با استفاده از تمامی دستگاه‌های عملیاتی اطفائیه سبک و سنگین و بالابر هیدرولیکی، انجام گرفت. 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری با اشاره به انجام واکنش سریع نیروهای عملیاتی جهت اطفای حریق، از دوضلع مجتمع تجاری و اعزام نیروها از طریق بالابر هیدرولیکی و لوله کشی از راه پله‌ها، گفت: این برنامه با توجه به تقویم برنامه‌ریزی شده سالانه مانورهای سازمان برگزار شده و توسط مدیران، مسئولین و کارشناسان سازمان، نقاط ضعف و قوت آن بررسی و شناسایی گردیده و با هدف رفع آنها به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد