صفحه اصلی » سیاسی » دست آمریکایی به خون کودک 2 ساله شهید بهشتی نژاد آلوده است

یک کارشناس مسائل سیاسی:

دست آمریکایی به خون کودک 2 ساله شهید بهشتی نژاد آلوده است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: یکی از جنایت های امریکا به شهادت رسیدن کودک سه ساله اصفهانی با نام بهشتی نژاد است؛ غربی ها که هر روز از حقوق بشر دم می زنند قاتلان هزاران نفر از مردم مظلوم ایران را پناه دادند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۲ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۸

محمود معلمی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص حقوق بشر امریکایی اظهار کرد: امروز استکبار جهانی از لفظ حقوق بشر ابزاری ایجاد کرده تا سلطه خود را در جهان گسترش دهد و می خواهد به نام جهانی سازی، فرهنگ، اقتصاد و حتی سیاست کشورها تحت و شعاع قرار دهد.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: حقوق  بشر ابزاری برای تحت فشار گذاشتن کشورها شده است؛ یک حقوق بشر اسلامی و یک حقوق بشر امریکایی داریم، حقوق بشر اسلامی تنها برتری انسان بر دیگران را تقوا می داند و همه مردم با رنگ پوست، زبان، قومیت و …  مختلف، در این حقوق بشر یکسان هستند.

وی افزود: حقوق بشر امریکایی، دقیقا برعکس حقوق بشر اسلامی است و زیر چتر حقوق بیشر جنایت های انسانی خود را انجام می دهند؛ حمله با افغانستان و عراق که چقدر کشتار کردند..

معلمی با بیان اینکه ایالات متحده امریکا حدود 250 سال بر خون و کشتار تاسیس شده است، تصریح کرد: امریکایی که با عنوان حقوق بشر انواع جنایت ها و فشارها را انجام داده، وجود خود بر خلاف حقوق بشر است.

وی اضافه کرد: امریکایی ها در حین جنگ تحمیلی، جمهوری اسلامی ایران را تحریم می کنند؛ هواپیمای مسافربری را مورد هدف موشک قرار دادند و نه تنها عذرخواهی نکردند بلکه به مسئول جنایت مدال افتخار داده می شود.

به شهادت رسیدن کودک اصفهانی یکی از جنایت های امریکاست

این کارشناس سیاسی با توضیح اینکه پناه دادن به گروه های تروریستی که خون هزاران نفر به دست آن ها آلوده است، یکی دیگر از جنایت های امریکا است، بیان کرد: یکی دیگر از جنایت های امریکا به شهادت رسیدن کودک اصفهانی با نام بهشتی نژاد است؛ غربی ها که هر روز از حقوق بشر دم می زنند قاتلان هزاران نفر از مردم مظلوم ایران را پناه دادند.

وی ادامه داد: امریکا در مسئله حقوق بشر پرونده سیاهی دارد و همین حقوق بشر نصف و نیمه که در سازمان ملل است و به دلیل تامین نشد درخواستهایش از آن خارج شد.

معلمی بیان کرد: حقوق بشر امریکایی چیزی جز جنایت و خون ریزی و وحشی گری نیست؛ عناوینی که با اسم حقوق بشر است چیزی جز شعار نیست.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید حسن بهشتی‏ نژاد که به تبلیغ و تدریس در نهادهای انقلابی همچون جهاد سازندگی و سپاه مشغول و نماینده مجلس اصفهان بود به همراه فرزند سه ساله اش بدست گروهک منافقین در سوم مرداد 1360 به شهادت رسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99