صفحه اصلی » ورزشی » افسوس می خورم با توجه به شرایط سخت ارزی، چگونه مربی خارجی انتخاب کردند

یک مربی فوتبال:

افسوس می خورم با توجه به شرایط سخت ارزی، چگونه مربی خارجی انتخاب کردند

یک مربی فوتبال گفت: افسوس می خورم که با توجه به شرایط سخت ارزی که داریم چگونه می شود این مربی خارجی را انتخاب کرد و چرا باشگاه ذوب آهن از مربی های ایرانی و پیشکسوت ذوب آهن استفاده نکرد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۸ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۹

حسین چرخابی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن، اظهار کرد: اگر لوکا بوناچیچ سرمربی قوی است باید از باشگاه سپاهان سوال کنیم که چرا این مربی را کنار گذاشتند و باید از ذوب آهن سوال کنیم که چرا این سرمربی را بعد آن انتخاب کردند.

مربی فوتبال گفت: لوکا بوناچیچ یک روابط عمومی خیلی قوی در ایران دارد که اینقدر می تواند خود را به تیم های ایرانی وصل کند و  باید به این روابط عمومی وی تبریک گفت.

وی افزود: افسوس می خورم که با توجه به شرایط سخت ارزی که داریم چگونه می شود این مربی خارجی را انتخاب کرد و چرا باشگاه ذوب آهن از مربی ها ایرانی و پیشکسوت ذوب آهن استفاده نکرد.

چرخابی بیان کرد: سوابق این مربی و کارنامه های اخیر و زمان های نزدیک لوکا بوناچیچ موفق نبوده است.

وی خاطر نشان کرد: به دلیل روابط عمومی خوب این مربی، خیلی دوست دارم در کلاس آن شرکت کنم و چگونه می شود یک روابط عمومی اینقدر عالی باشد.

چرخابی با بیان اینکه امیدوار هستیم تفکری که پشت انتخاب این مربی بوده، درست از آب در بیایید، تصریح کرد: امیدوار هستیم که این مربی بتواند ذوب آهن را به شرایط ایده آل برساند؛ ذوب آهن تیم کوچکی نیست و یکی از باشگاه های ایران با سابقه بالای آسیایی است.

پیشکسوت فوتبال اصفهان اضافه کرد: اگر AFC بخواهد پنج باشگاه بزرگ ایرانی را نام ببرد، قطعا ذوب آهن اصفهان یکی از این تیم ها است.

وی در پایان گفت: امیداور هستیم تیم ذوب آهن به روزهای ایده آل خود برسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد