صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » رئیس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد

با حکم حجت الاسلام قطبی:

رئیس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در حکمی روح الله بابایی را به عنوان «رییس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان» منصوب کرد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۰ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ با حکم حجت الاسلام محمد قطبی رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، روح الله بابایی به عنوان رییس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد.

در متن حکم حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان آمده است:

«با توکّل بر خالق هستی و عنایت حصرت صاحب الامر(علیه السّلام) جنابعالی را که بحمدالله از توان و خلاقیّت لازم برخوردار هستید به ریاست اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب می نمایم.

انتشارات، پنجره ای است که دستاوردهای حاصل از کوشش و فعالیت های دفتر را در قالب استاندارد و رسمی بازنمایی کرده و در دسترس بهره برداران و علاقه مندان قرار می دهد.

اداره نشر در قالب دبیرخانه ستادی و بر اساس راهبردها و مسأله های دفتر تبلیغات اسلامی فعالیت خواهد داشت و مهم ترین ماموریت آن، سامان بخشی به فرآیندِ استانداردسازی، ثبت و بازنماییِ محصولات و دستاوردهای مکتوب، هنری، رسانه ای و دیجیتال شعبه اصفهان می باشد.

لازم می دانم از خدمات شایسته جناب آقای جنتی در مدت تصدی ریاست این اداره تشکر کرده و آرزوی توفیق جنابعالی و دوام سلامت ایشان را از خداوند متعال خواستارم.»

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد