صفحه اصلی » اقتصادی » خودرو شما اگر حرکت هم نکند خرج روی دستتان می گذارد!

خودرو شما اگر حرکت هم نکند خرج روی دستتان می گذارد!

امروز هزینه های نگهداری خودرو تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است و حتی یک خودرو اگر مورد استفاده قرار نگیرد هم روزانه هزینه های چون بیمه و … را دارد، با این روند حتماً لازم است عمر مفید یک خودرو لحاظ شود چرا که اگر بیش از آنچه استاندارد تعریف شده مورد استفاده قرار گیرد، نیاز به پرداخت هزینه های بیشتر است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۶ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۲

داوود امیری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: امروز هزینه های نگهداری خودرو تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است و حتی یک خودرو اگر مورد استفاده قرار نگیرد هم روزانه هزینه های چون بیمه و … را دارد.

فعال بازار خودرو گفت: با این روند حتماً لازم است عمر مفید یک خودرو لحاظ شود چرا که اگر بیش از آنچه استاندارد تعریف شده مورد استفاده قرار گیرد، نیاز به پرداخت هزینه های بیشتر است.

وی افزود: شاید آنچه بعد از اینکه بتوانیم بازار خودرو را سر و سامان دهیم، توجه به عمر مفید خودروها ست که نیاز به یک برنامه جامه و حتی بسته های حمایتی دارد.

امیری گفت: این روند در کشورهای دیگر نیز انجام می شود و به نظر می رسد ما نیز باید به این سمت حرکت کنیم، چرا که هم عامل مهمی برای محیط زیست و هم برای کاهش هزینه های نگهداری است.

داوود امیری بیان کرد: برای گذر از مشکلات قیمتی بازار باید عرضه را افزایش دهیم و همچنین دست دلال ها را از بازار کوتاه کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد