صفحه اصلی » اجتماعی » کشف 10 خودروی صفر احتکاری در پارکینگ راه آهن اصفهان

کشف 10 خودروی صفر احتکاری در پارکینگ راه آهن اصفهان

سرپرست پلیس راه آهن استان، از کشف 10 دستگاه خودروی صفر احتکاری به ارزش 18 میلیارد ریال در عملیات ماموران این پلیس حین بازرسی از پارکینگ ایستگاه راه آهن شهر اصفهان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۰ - شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ سید علی اکبر کاظمی با اشاره به کشف 10 دستگاه خودروی صفر احتکاری در عملیات ماموران پلیس راه آهن گفت: ماموران پلیس راه آهن استان اصفهان در راستای شناسایی و برخورد با محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز جامعه طرح بازدید و سرکشی از انبارها و پارکینگ های سطح حوزه ماموریتی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در اجرای این طرح حین سرکشی از پارکینگ ایستگاه راه آهن به 10 دستگاه خودروی صفر کیلومتر که در لابه لای خودروهای سایر مسافران پارک شده بود مشکوک و موضوع را مورد بررسی قرار دادند.

سرپرست پلیس راه آهن استان گفت: در بررسی های دقیق صورت گرفته مشخص شد خودروها توسط یک زوج در فاصله های زمانی معین به پارکینگ منتقل شدند.

این مقام انتظامی، با اشاره به محرز شدن احتکار خودروهای مذکور عنوان کرد: کارشناسان ارزش این خودروها را 18 میلیارد ریال اعلام کردند که در این خصوص پرونده تشکیل و برای انجام اقدامات قانونی به اداره تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

*تصویر خبر تزئینی است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد