صفحه اصلی » سیاسی » آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در لشکر ۱۴ امام حسین (ع) برگزار شد

آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در لشکر ۱۴ امام حسین (ع) برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۱۴ امام حسین (عل) با حضور فرماندهان و مسئولان نظامی و انتظامی استان اصفهان برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر 14 امام حسین (ع) با حضور فرماندهان و مسئولان نظامی و انتظامی استان اصفهان برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام صادقی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) ضمن تبریک به ‌مناسبت میلاد امام رضا(ع) به چند اصل ایمان اشاره کرد و گفت: شناخت امام رضا(ع) مذهب، ایمان، اعتقاد و اسلام ما را کامل می‌کند.

وی تصریح کرد: امام نشانه‌های مومن واقعی را در چند مورد می‌داند، کار نیک و عمل صالح که همیشه آرزوی فرد مومن است، فرد مومن کار خیر اندک دیگران را بزرگ می‌بیند و عیب‌ها را کم می‌پندارد، از یادگیری و یاد دادن علم خسته نمی‌شود، گمنامی را از شهرت بیشتر دوست دارد و از همه مهم‌تر هیچ‌کس را در دنیا نمی‌بیند مگر این‌که بگوید او از من بهتر و با تقواتر است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود به عملکرد مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در لشکر 14 امام حسین (ع) اشاره کرد و با تقدیر و تشکر از عملکرد وی ادامه داد: حجت‌الاسلام پیراسته از جمله مدیران موفقی بود که با نواحی، یگان‌ها و دیگر ارگان‌ها همکاری بسیار خوبی داشت و به ویژه در مأموریت جنوب شرق لشکر 14 امام حسین (ع)، آرام‌سازی شهر، رزمایش کمک‌های مومنانه و غیره با رزمندگان و بسیجیان همکاری تنگاتنگی داشت.

در ابتدای این مراسم سرهنگ هاشم‌پور، فرمانده لشکر14 امام حسین (ع) به گزارشی از عملکرد و ویژگی‌های مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در لشکر 14 امام حسین(ع) پرداخت و بیان کرد: دلجویی از نیروها، محرومیت‌زدایی، نقش راهنما و تعامل با فرماندهی و هئیت رئیسه لشکر و سادگی و صمیمیت از ویژگی‌ها و خصوصیت‌های اخلاقی حجت‌الاسلام پیراسته بود، که بزرگترین درس برای همگان است.

در این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام ابوالفضل پیراسته تجلیل به عمل آمد و حجت‌الاسلام رئیسی به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر مقدس 14 امام حسین (ع) معرفی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد